Małgorzata Kożuchowska zaliczyła modową wpadkę. Ta spódnica niczego nie zakryła! Pośladki aktorki na pierwszym planie.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zaliczyła modową wpadkę i niestety spotkała paparazzi. Zdjęcia gwiazdy trafiły do tabloidu. Jej czarna spódnica nie zasłoniła niczego.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od wielu dekad pojawia się na ekranie. Na swoim koncie ma role w kasowych hitach polskiego kina. Zagrała śliczną dziennikarkę w dwóch częściach Kilera, a także rezolutną dziedziczkę fortuny w komedii Zróbmy sobie wnuka. To tylko niewielki ułamek jej kinowych wcieleń. Już niedługo widzowie będą ją mogli zobaczyć w nowym obrazie Zołza, który stworzyła z Iloną Łepkowską. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w telenoweli M jak Miłość. Tam przez 12 lat wcielała się w jedną z głównych postaci, czyli Hankę Mostowiak. Będąc u szczytu kariery, postanowiła pożegnać się z uwielbianym serialem i była to bardzo dobra decyzja.

Nie może liczyć na brak kolejnych propozycji pracy i nieustannie pojawia się na branżowych imprezach i czerwonych dywanach, gdzie zachwyca stylizacjami. Ostatnio jednak zaliczyła modową wpadkę.

Małgorzata Kożuchowska zaliczyła modową wpadkę

Małgosia od wielu lat nosi miano ikony stylu i jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Po zdjęciach, które pojawiają się na jej Instagramie widać, że o styl dba nie tylko w czasie branżowych imprez, ale także na co dzień. Na czerwonym dywanie zawsze zachwyca kolejnymi kreacjami, a popis szyku i stylu dała na ostatnio na Gali Derby. Na wyścigach konnych wyglądała niczym prawdziwa arystokratka z fantazyjnym kapeluszem na głowie, który przyciągał uwagę.

Gwiazda została sfotografowana przez paparazzi na tym, jak razem z asystentkami zabierała rzeczy ze swojego starego mieszkania, które obecnie zajmują jej rodzice. Tym razem jednak doszło do modowej wpadki. Aktorka miała na sobie dłuższą czarną kamizelką i tiulową spódnicę. Ta ani trochę nie zasłoniła jej wdzięków, a gdy stanęła tyłem, jej pośladki znalazły się na pierwszym planie.

Małgorzata Kożuchowska, jak na wielką gwiazdę przystało, pojawiła się u rodziców w pełnym makijażu, starannie upiętej fryzurze i eleganckiej stylizacji, od której nie można było oderwać wzroku. Aktorka założyła gustowną kamizelkę związaną w pasie, a do niej… spódnicę z bardzo cienkiego, tiulowego materiału. Właściwie wyglądała ona jak sama podszewka, a nawet… jakby wcale jej nie było – czytamy w Super Expressie.

Trzeba przyznać, że to naprawdę odważna stylizacja. Jedno ze zdjęć trafiło także na okładkę tabloidu. Znajdziecie ją w naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska - okładka Super Express 09.07.2022

Małgorzata Kożuchowska - okładka Super Express 09.07.2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×