Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie w bikini i zwróciła uwagę na upływający czas. 51-latka zaprezentowała figurę w całej krasie

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

51-letnia Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w bikini. Upał sprawił, że wskoczyła do wody. Zdjęcie podpisała, nawiązując do swojego wieku.

Małgorzata Kożuchowska przez lata pracy w show-biznesie wypracowała sobie status ikony stylu. Aktorka za każdym razem zachwyca stylizacjami. Jest fanką klasyki i kreacji od rodzimych twórców, która dużą uwagę przykłada do dodatków. W swojej kolekcji ma mnóstwo ponadczasowych butów i torebek wartych fortunę. Sięga po akcesoria tworzone przez najbardziej luksusowe domy mody. Dzięki nienagannej figurze prawie każdy outfit prezentuje się na niej doskonale.

Prywatnie aktorka od prawie 14 lat jest w małżeństwie z Bartłomiejem Wróblewskim. Para, którą dzieli 5 lat różnicy, wychowuje wspólnie syna – siedmioletniego Jasia. Kożuchowska marzenie o macierzyństwie spełniła, gdy miała 43 lata.

Patrząc na aktorkę, aż trudno uwierzyć, że ma już 51 lat, bo ciągle wygląda rewelacyjnie i trudno u niej dopatrzeć się ingerencji chirurgicznych. Upały spowodowały, że Kożuchowska zdecydowała się ochłodzić. Opublikowała zdjęcie w bikini i nawiązała do swojego wieku.

Małgorzata Kożuchowska w bikini. Co napisała na temat upływu czasu?

Małgorzata Kożuchowska odpowiednio zareagowała na upały i próbowała ochłodzić swoich fanów zdjęciem w bikini wprost z basenu. Ogłosiła także koniec sezonu teatralnego. We wpisie zwróciła uwagę na upływający czas, nawiązując do archiwalnego ujęcia, którym się podzieliła.

Zakończyłam właśnie sezon teatralny!  I teraz będę się „byczyć”…. Żartowałam. Co planujecie na wakacje? Morze, góry? Zostajecie w domu? A może nie macie w tym roku wakacji? P.S. Zdjęcie zaproponował mi telefon w albumie pt. (UWAGA!) „LATO. LATA LECĄ”… Także tak #latalecą #wakacje #holidays #comingsoon – napisała.

Internauci nie uważają, żeby przez lata ich idolka bardzo się zmieniła i komplementują ją w komentarzach:

  • Bosze jakie idealne zdjęcie.
  • Ale Pani piękna.
  • Oj piękne mamy lato!!! Cudownie Gosia wygladasz! Mega piekna.
  • Zawsze i w każdej odsloie najpiękniejsza.

Jesteście fanami talentu Małgorzaty Kożuchowskiej?


Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Małgorzata Kożuchowska. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×