Szczuplutka Małgorzata Kożuchowska na dwóch okładkach „Twojego Stylu”. Pojawiła się ze szczególnego powodu

Małgorzata Kożuchowska w Twoim Stylu

Małgorzata Kożuchowska w Twoim Stylu

Małgorzata Kożuchowska była wielokrotnie na okładkach luksusowych pism. Tym razem gwiazda ma aż dwie okładki w Twoim Stylu, a wszystko ze szczególnego powodu.

Małgorzata Kożuchowska to wciąż jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej twarz można oglądać nie tylko w wielu telewizyjnych serialach, ale także na okładkach kolorowych pism. Nic dziwnego, gwiazda uważana jest za ikonę stylu.

Aktorka pierwszy raz na ekranach telewizorów pojawiła się w 1994 roku w serialu Fitness Club, a w 1999 otrzymała swoją pierwszą nagrodę. Przyznała ją Akademia Teatralna w Warszawie dla absolwentki szkoły aktorskiej, która w pięć lat po jej ukończeniu osiągnęła najlepsze wyniki w zawodzie.

Pięć lat później Małgosia została mamą i od tamtej pory jej życie się totalnie zmieniło. Wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim, wychowują synka Jasia. Na dziecko aktorka zdecydowała się dość późno, miała 42 lata.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią – odpowiedziała w Twoim Stylu.

W kwietniu aktorka skończyła 49 lat. Z powodu pandemii urodziny spędziła z rodziną, ale dla fanów miała niespodziankę. Swoich sympatyków zaprosiła na Instagramie na „symboliczny” urodzinowy tort rodem z Alicji w Krainie Czarów.

Małgorzata Kożuchowska na okładkach „Twojego Stylu”

W tym miesiącu magazyn Twój Styl kończy 30 lat. Z tej okazji pismo wypuściło na rynek numer z dwoma okładkami. Na obu gwiazdą jest Małgorzata Kożuchowska w dwóch różnych stylizacjach – bladoróżowej i fioletowej. Zdjęcia zrobił przyjaciel aktorki – Marcin Tyszka.

Uchwycone na fotografiach chwile są bezcenne. Uwielbiam wracać do starych albumów.  Każde zdjęcie niesie za sobą nie tylko wspomnienia, ale także wiele emocji. Niedawno pokazałam mojemu synowi zdjęcia, na których jestem małą dziewczynką.  Był to dla mnie niezwykle wzruszający moment, kiedy opowiadałam mu o swoich dziadkach…  Częścią z tych opowieści podzieliłam się także w najnowszym numerze Twojego Stylu, który już dziś możecie znaleźć w kioskach. Zachęcam Was do wspólnej podróży w czasie – podpisała gwiazda swoje zdjęcia.

Oprócz specjalnej sesji dla magazynu aktorka nagrała także filmik z życzeniami dla Twojego Stylu. My się dołączamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@malgorzatakozuchowska_ dziękujemy za wspaniałe życzenia. #30latrazem #twójstyl

Post udostępniony przez Twój STYL (@twojstylpl)


Małgorzata Kożuchowska na okładce

Małgorzata Kożuchowska na okładce "Twojego stylu"

Małgorzata Kożuchowska na okładce

Małgorzata Kożuchowska na okładce "Twojego stylu"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×