Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcie syna. Ma 5 lat, ale wygląda na starszego. Kiedy on tak wyrósł?

Małgorzata Kożuchowska z synem Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z synem Jasiem

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego skończył już 5 lat. Aktorka mimo tego, że bardzo chroni swoją prywatność, zdecydowała się w końcu go pokazać. Jaś to duży chłopczyk.

10 października 2014 roku Małgorzata Kożuchowska doczekała się swojego pierwszego dziecka. W sześć lat po ślubie została mamą. Jej ukochany syn otrzymał imiona Jan Franciszek i szybko stał się oczkiem w jej głowie. O swoim szczęściu aktorka chętnie opowiadała w wielu wywiadach.

Kożuchowska, z nieukrywaną radością, dzieli się swoim szczęściem także na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Choć gwiazda nie należy do osób zdradzających zbyt wiele, to zdarzają się wyjątki. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie swojego synka. Miało to miejsce podczas rodzinnych wakacji w egzotycznym kraju.

Na fotografii obserwatorzy mogli podziwiać piękny, błękitny Ocean Atlantycki i chłopca wpatrzonego w rozpościerającą się panoramę. Widok syna Małgorzaty oczywiście od razu rozczulił internautów. Zostawiali oni pod adresem 5-latka wiele miłych komentarzy. Spora część użytkowników Instagrama zwróciła uwagę na wzrost Jasia, który jest dość wysoki jak na swój wiek.

Małgorzata Kożuchowska: nowe zdjęcie syna

Od ostatniego zdjęcia synka minęło sporo czasu. Dziś Małgosia po raz kolejny zdecydowała się udostępnić fotografię, na której widać Jasia. Zdjęcie wstawione na profil społecznościowy aktorki przedstawia jej 5-latka na tle zimowego krajobrazu. Można się domyślić, że zostało zrobione podczas tegorocznych ferii. Zdecydowana większość celebrytów wypoczywała właśnie w górach. Katarzyna Skrzynecka udała się na przykład wraz z rodziną w Alpy, gdzie wszyscy szusowali na nartach.

Jan Franciszek na zdjęciu wygląda doroślej niż na swoje 5 lat. Na tle swoich rówieśników na pewno wyróżnia się wzrostem. Ubrany w granatowy kombinezon narciarski podziwia piękno gór. Zapewne, tak jak mama, zapała do nich miłością i jeszcze nie raz przyjadą na wspólny wypoczynek w to miejsce. W końcu ferie zawsze kojarzyły się z szaleństwem na śniegu, a przy obecnie panującej aurze najłatwiej o niego właśnie wysoko w górach.


Syn Małgorzaty Kożuchowskiej

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska z synkiem we Włoszech

Małgorzata Kożuchowska z synkiem we Włoszech

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka Franciszka na spacerze

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka Franciszka na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×