Małgorzata Kożuchowska pokazała garderobę. Za chwilę będzie pusta, bo wszystko trafiło na wyprzedaż

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie zapowiedziała kolejne porządki, tym razem w garderobie. Jak na jej nowe zdjęcie zareagowali fani?

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do wielu osób w Polsce i bez potrzeby nie wychodzi z domu. W związku z trwającą w epidemią koronawirusa w Polsce dostosowała się do nowych warunków — pracuje zdalnie, nadrabia zaległości w lekturach, a także publikuje posty, które mogą stanowić inspirację dla jej obserwujących.

Małgorzata Kożuchowska robi porządki w szafie

Kożuchowska od kilku dni próbuje zachęcić swoich obserwujących do domowych porządków. Niedawno próbowała ich namówić do przejrzenia kolekcji butów, w piątkowe południe z kolei do porządków w szafie. Małgorzata pozowała na schodach, otoczona swoimi ubraniami.

Jak wyjawiła w opisie pod zdjęciem, część z nich otrzyma drugie życie. Sprzeda je za pomocą aplikacji, a cały dochód, który uzyska ze sprzedaży, przeznaczy na leczenie Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie — zaapelowała do obserwujących gwiazda.

View this post on Instagram

Może zdarzyć się tak, że gdy zajrzymy do szafy i zrobimy w niej gruntowne porządki okaże się, że znajdziemy tam rzeczy, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia ???? Wielu z nas często gromadzi rzeczy, bo myślimy, że "jeszcze kiedyś się przydadzą"… ???? a potem okazuje się, że te "niezbędniki" nienoszone leżą w szafie od dwóch lat ???? Ja też znalazłam kilka takich ubrań i uznałam, że warto dać im drugie (albo czasem i pierwsze) życie i wystawiłam je na sprzedaż w @less_app ???? Najważniejsze jest jednak to, że cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie.????????❤❤ #zostańwdomu #stayhome #less #less_app #positivevibesonly #wiosenneporządki #home #clothes #lessismore #beresponsible

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Na reakcje fanów Małgosia nie musiała długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci docenili jej dobre serce:

  • Piękny cel, wielkie dobre serducho.
  • Moda się zapętla, szperam u mamy w ciuchach z lat 90′. Mimo wszystko piękna inicjatywa.
  • Pani Małgosiu ja to bym wszystko kupiła z pani garderoby.
  • Wspaniale. Czasem żal się rozstać z ubraniami, ale to tylko rzeczy później jest dużo lżej i jakoś tak lepiej.
  • Piękna kobieta. Kupuje wszystkie.

Piękny gest ze strony aktorki, prawda?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska obcięła sobie włosy. Relację z drastycznego cięcia zdała na Instagramie. Efekt zadziwia


Małgorzata Kożuchowska wyprzedaje szafę

Małgorzata Kożuchowska wyprzedaje szafę

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×