Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze studenckiej imprezy, a na nim same obecnie wielkie gwiazdy! Takiej obsady nie ma nawet na pokazach mody!

Małgorzata Kożuchowska - impreza z Kuleszą

Małgorzata Kożuchowska - impreza z Kuleszą

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spotkania z paczką znajomych ze studiów. Jak się okazuje, była na roku nie tylko z Agatą Kuleszą, ale także kilkoma innymi gwiazdami. Zobacz, kto się pojawił, i jak się bawili uczestnicy.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie fotografię ze spotkania z ludźmi z roku. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć Agaty Kuleszy, z którą aktorka się przyjaźni. Co ciekawe, widzimy tam także m.in. Katarzynę Herman, Małgorzatę Lewińską czy też Annę Samusionek.

A panowie na zdjęciu? To też znane nazwiska, na roku razem z wymienionymi paniami, studiowali także Redbad Klijnstra, Krzysztof Banaszyk, Tomasz Gęsikowski, Wojtek Kalarus czy Dariusz Pick. To był dobry rocznik, prawdziwa wylęgarnia talentów. Wszyscy ukończyli Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1994 roku.

25 lat minęło jak jeden dzień…#jubileusz #przyjaciele #czwarty #rok #wspomnienia #anegdoty #spotkanie #mlodosc #historia #szkoła #teatralna #czterylatarazem #aktorzy #1994 – napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie przy zdjęciu z przyjaciółmi z roku.

Fani aktorki nie pozostali obojętni i zaraz pojawiły się liczne komentarze, w których podziwiają pozytywną energię bijącą z gwiazd oraz zachwycają się tym, że utrzymali oni kontakt przez tyle lat:

  • Brawo wy!
  • Wow, ale ekipa!
  • Pięknie!
  • Dream team!
  • Moc pozytywnej energii bije z tego zdjęcia!
  • Jak to się mówi, dobry rocznik – zachwycali się obserwujący na Instagramie.

Zdjęcie ekipy nie pozostawia wątpliwości, że spotkanie było udane. Wspomnieniom z roku pewnie nie było końca, a anegdota goniła anegdotę. Życzymy jeszcze wielu takich spotkań, w niezmienionym składzie.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pokazała swoją luksusową posiadłość! Na widok samego ogrodu można oszaleć z zazdrości!

Zobacz: Na taki sukces czekała od dawna! Małgorzata Kożuchowska będzie największą gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni

Zobacz: Maria Sadowska, Kayah, Agata Kulesza i tłum polskich artystów. Gwiazdy wsparły strajk nauczycieli wyjątkowym koncertem!

 


Małgorzata Kożuchowska z kolegami z roku

Małgorzata Kożuchowska z kolegami z roku

Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza - spotkanie po latach

Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza - spotkanie po latach

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×