Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała ślubną sesję! Warto było czekać 12 lat na te zdjęcia. Wow!

Małgorzata Kożuchowska ślubna sesja

Małgorzata Kożuchowska ślubna sesja

Małgorzata Kożuchowska świętuje 12. rocznicę ślubu. Gwiazda sprawiła fanom prawdziwą niespodziankę. Właśnie pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia. 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Gwiazda zyskała wielką sławę swoją pamiętną rolą w M jak Miłość i od tamtej pory jej zawodowy kalendarz pęka w szwach. Aktorka nie zmarnowała popularności, którą przyniosła jej postać Hanki. Regularnie pojawia się na deskach teatrów, oraz w największych kinowych hitach. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją u boku Michała Koterskiego w filmie Gierek, gdzie zagra pierwszą damę PRL-u.

Małgosia od jakiegoś czasu jest również bardzo popularną influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1 milion internautów. Jest to wynik, którego może jej pozazdrościć wiele polskich gwiazd. Aktorka codziennie dba o to, żeby jej fani się nie nudzili. Cały czas dodaje aktualne zdjęcia i relacje. Podczas pandemii internet stał się głównym medium, za pomocą którego gwiazdy mogą spotykać się ze swoimi fanami. Małgosia doskonale o tym wie i stara się w ten sposób budować relację z obserwatorami. Ostatnie kadry, które opublikowała, są dla nich prawdziwą gratką.

Małgorzata Kożuchowska pokazała niepublikowane zdjęcia ślubne

W życiu Małgosi zawodowe sukcesy przeplatają się z wielkim szczęściem w życiu osobistym. Aktorka od wielu lat jest związana z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. Zakochani 12 lat temu powiedziała sobie sakramentalne tak w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. 6 lat później na świecie pojawił się ich syn Jan. Aktorka i dziennikarz stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Chociaż na Instagramie gwiazdy rzadko pojawiają się ich wspólne zdjęcia, to z okazji 12. rocznicy ślubu Małgosia postanowiła pokazać niepublikowane nigdy ujęcia z sesji ślubnej. Nie zabrakło też pełnego miłości opisu.

Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze!

Pod zdjęciami, które opublikowała aktorka, natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy zachwycają się jej przepiękną suknią, która mimo upływu lat nadal robi ogromne wrażenie.

  • Gratukacje. Życzę kolejnych wspaniałych lat.
  • Nic się Pani nie zmieniła.
  • Gratuluję. Miała Pani taką piekną suknię.
  • Życzę kolejnych szczęśliwych lat. Pani sukienka była zjawiskowa.

Rzeczywiście sukienka Małgosi to ponadczasowe dzieło sztuki zaprojektowane przez Gosię Baczyńską- prosta, klasyczna i bardzo wysmakowana. Nie bez powodu aktorka jest nazywana ikoną stylu.

Małgosi i jej mężowi życzymy wielu kolejnych rocznic!


Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×