Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała home office. Domowe biurko aktorki wygląda bardzo luksusowo

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie pochwaliła się kolejnym zdjęciem z domowej kwarantanny. Udowodniła, że nawet bez wychodzenia z domu, może wypełniać służbowe obowiązki. 

Małgorzata Kożuchowska apeluje do swoich fanów, by w czasie gdy koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem, nie wychodzić z domu. W swoich mediach społecznościowych namawia, by zamiast spotkań towarzyskich, spędzić czas z rodziną, nadrobić zaległości w lekturze.

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu.

By uprzyjemnić swoim obserwatorom kwarantannę, aktorka dzieli się z nimi ciekawostkami z życia prywatnego. We wtorek udowodniła, że nawet z domu można pracować. Pokazała swoje domowe biuro, które zostało wyposażone bardzo praktycznie. Znajdował się w nim elegancki stolik, laptop, ustawiony na podwyższeniu, wygodna, niska pufa, a także lampka, doświetlająca niemal całe pomieszczenie.

Kożuchowska zadbała nie tylko o odpowiedni komfort pracy, ale także o świetną stylizację. Ubrała się we wzorzystą, białą koszulę i ciemne spodnie. Postawiła na elegancki makijaż i szykowną fryzurę, z włosami zaczesanymi na jeden bok. Zamiast eleganckich butów, włożyła wygodne skarpetki.

Ważne spotkania na Home Office – podpisała zdjęcie gwiazda.

Na reakcję fanów Kożuchowskiej nie trzeba było długo czekać. Błyskawicznie zareagowali na post, doceniając zarówno wystrój pomieszczenia, jak i wygląd aktorki:

  • Idealne skarpetki do koszuli. I to jest w tym najpiękniejsze, nie musimy nigdzie biec i się spieszyć.
  • Słońce zagląda, zapowiada piękny dzień. Życzę dobrego dnia.
  • Ja nosze koszule i spodnie dresowe, bo nie widać.
  • W takiej sytuacji jeszcze bardziej docenia się Internet i możliwości XXI wieku. Bez tego to teraz ciężko sobie cokolwiek wyobrazić.
  • Pani Małgosiu jest super. Nawet bajki, które były przez panią czytane, podobały mi się. Chociaż nie miałam przy sobie wnucząt, dla mnie było super.

A Wam jak się podoba ta stylizacja?

Zobacz także: Kożuchowska opłakuje śmierć księdza, który udzielał jej ślubu. To była niezwykła postać w świecie duchownych

 


Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×