Szukaj

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie japoński lifting. Poprawione czoło i policzki odjęły jej lat

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska poprawiła sobie urodę, o czym poinformowała w sieci. Pokazała efekty zabiegu. Bardzo się zmieniła? 

Jeszcze do niedawna Małgorzata Kożuchowska nie narzekała na brak zajęć. Gościła na deskach teatru, występowała w filmach i serialach. Gdy wracała do domu, całą uwagę skupiała na synu, Jasiu, o czym co jakiś czas informowała swoich sympatyków. Pokazywała wspólne zabawy, przy okazji chwaliła się pięknymi wnętrzami. Tak jak jakiś czas temu, gdy zademonstrowała stylową łazienkę.

Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na jej karierę. Jak podawał informator tygodnika Rewia, przez obostrzenia, nie występowała na deskach teatru, nie gra też w żadnym serialu. Aktorka nie narzekała na tę sytuację. Wolne chwile spędzała z dzieckiem, od czasu do czasu brała udział w kampaniach reklamowych:

Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi – donosił informator tygodnika.

Gwiazda wróciła już jednak do pracy. Niedawno wzięła udział w próbach nowego spektaklu, w którym bierze udział.

Małgorzata Kożuchowska poprawiła sobie urodę. Co zmieniła?

Kożuchowska jest bardzo aktywna w social mediach. Pokazuje chwile z synkiem, wspomina projekty, a także odsłania kulisy życia prywatnego. Tak jak w sobotnie popołudnie, gdy udostępniła zdjęcie, na którym pozuje na tle drewnianej chaty. W opisie zachwyca się słoneczną pogodą.

Weekendzik- miła rzecz. Nawet słoneczko się pokazało! Miłego!

Gwiazda nie tylko dokumentuje ważne chwile w życiu, ale także zdradza urodowe triki.  Niedawno pokazała, jak dba o swoją cerę. Wybrała się do salonu piękności, o czym poinformowała na Instastory. Narzekała, że buzia jest wymęczona i pokazała swoje niedoskonałości.

Na szczęście pomogła jej pani kosmetolog, która zaproponowała jej kobido, nazywany też liftingiem japońskim. To niechirurgiczny zabieg, który moduluje kontur oraz owal twarzy. Polega na odpowiednim masażu poszczególnych partii twarzy. Gdy dobiegł on końca, aktorka zachwyciła się efektem. Zauważyła, że trochę zmieniło się w jej wyglądzie:

 Ładnie… poliki wyżej, czoło gładkie – komentowała Małgorzata.

Pani wykonująca zabieg dodała, że usta także nabrały wyraźniejszego kształtu. Zgodzicie się, że Małgorzata Kożuchowska po zabiegu wygląda ładniej?


Małgorzata Kożuchowska po zabiegu

Małgorzata Kożuchowska po zabiegu

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×