Małgorzata Kożuchowska wrzuciła zdjęcie „niezrobionej” Julii Wieniawy! Wciąż wygląda jak ideał?

Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska

Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała na swoim profilu znakomite zdjęcie z planu najnowszego sezonu serialu Rodzinka.pl. Na pierwszym planie możemy podziwiać piękną Julię Wieniawę w wałkach na głowie! Prawdziwy rarytas dla fanów młodej gwiazdy!

Serial Rodzinka.pl podbił serca polskich telewidzów od pierwszego odcinka. Fani historii rodziny Boskich od kilku lat podziwiają losy swoich ukochanych bohaterów. Serial doczekał się już 14 sezonów, najnowszy wystartował w marcu. Twórcy nadal pracują nad kolejnymi odcinkami, w których oczywiście nie zabraknie uwielbianych gwiazd. W głównych rolach występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. Gościnnie pojawiają się także Agata Kulesza, Jacek Braciak, Olga Kalicka, a także Julia Wieniawa.

Serialowa Natalia w szczególny sposób postanowiła zachęcić swoich fanów do śledzenia losów Boskich. Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie szałowe zdjęcie z planu, na którym można podziwiać wszystkich ulubieńców w komplecie. Szczególną uwagę zwraca jednak Julia Wieniawa, która tym razem pozuje z wałkami na głowie i w piżamie:

 Rodzinka.pl reaktywacja – napisała pod fotką Kożuchowska.

Widok fantastycznego teamu natychmiast wywołał poruszenie na Instagramie. Uszczęśliwieni zdjęciem fani nie kryli swoich emocji i wielkiej radości z powrotu swoich ukochanych bohaterów:

  • W kolejnym sezonie już jako babcia
  • Natalia wymiata. Zawsze najpiękniejsza!
  • Cudownie, nie mogę się doczekać! To jest jedyny serial, który oglądam 🙂 Pierwsze odcinki oglądałam z moim chłopakiem, który później był moim narzeczonym, a już od 5 lata jest moim mężem 🙂 Teraz czasem „zawiesi” na nim oko mój prawie 4 letni syn… 🙂 Tyle lat, a ciągle tak samo Was kocham
  • Natalia z Ludwikiem są najlepsi.
  • Nie wyobrażam sobie nikogo innego na miejscu Boskich . Karolaka polubiłam dzięki tej roli, Pani Gosia to wiadomo-the best
  •  Bardzo lubię Boskich ale Kacper jest bardzo sztuczny. Taki stary maleńki. To mi się nie podoba
  • Na pewno będzie ciekawie

Ciekawe jak na widok fotki zareagowała sama Julia…

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Zobacz: Dziewczyna Antka Królikowskiego niedługo wygryzie Julię Wieniawę! Na swoim Instagramie pozuje jak zawodowa modelka!

Zobacz: Julia Wieniawa była świadkiem brutalnego napadu podczas Marszu Równości! Przerażona aktorka zdała relację z tego dramatu! [WIDEO]


Rodzinka.pl - nowy sezon, Julia Wieniawa w wałkach na głowie

Rodzinka.pl - nowy sezon, Julia Wieniawa w wałkach na głowie

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski na planie rodzinka.pl

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski na planie rodzinka.pl

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z Rodzinka.pl 8

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z Rodzinka.pl 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×