Małgorzata Kożuchowska pokazała twarz synka. Internauci ruszyli z komentarzami: „Jasio jest uroczy”. Zapomnieli o jednym

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska kilka minut temu opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i wywołała lawinę komentarzy. Pokazała beztroską zabawę z synkiem. Widać jego twarz. 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Gwiazda karierę rozpoczynała od roli w telenoweli M jak Miłość. To właśnie ten serial przyniósł jej wielką popularność i sympatię fanów. Po 12 latach odeszła z kultowej produkcji. Jak się okazało, zrobiła to w najlepszym z możliwych momentów, ponieważ nie mogła opędzić się od kolejnych zawodowych propozycji. Od tamtej pory regularnie gra główne role w filmowych hitach, nowych serialach oraz realizuje się na deskach teatru.

Ostatnio po wielu latach połączyła siły z Iloną Łepkowską. Ze znaną scenarzystką poróżniło ją właśnie odejście z serialu. O wszystkim jego twórczyni nie dowiedziała się osobiści od aktorki, a z prasy, co sprawiło, że poczuła się bardzo urażona. Udało im się jednak dogadać, a obecnie pracują nad nowym filmem.

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka

Małgorzata Kożuchowska zawodową karierę łączy z macierzyństwem. Gwiazda razem z mężem wychowują synka Jasia. Uroczy 6-latek jest oczkiem w głowie swojej mamy i od czasu do czasu pojawia się w jej publikacjach na Instagramie. Aktorka konsekwentnie jednak nie decyduje się na pokazanie jego twarzy. Dzisiaj zaskoczyła jednak nową publikacją.

Małgosia już od jakiegoś czasu pracuje na planie Zołzy, czyli filmu, w którym nie tylko gra główną rolę, ale także debiutuje jako współproducentką. Do sieci trafiło już kilka kadrów zza kulis, a sama gwiazda postanowiła pochwalić się kolejnym. W sieci dodała zdjęcie z synkiem. W pierwszej chwili internauci pomyśleli, że chodzi o małego Jasia. Aktorka szybko jednak rozwiała ich wątpliwości i z opisu można wyczytać, że chłopiec, z którym pozuje gra jej syna w nowej produkcji, którą tworzy z Iloną Łepkowską.

Dzień dobry! Ostatnio rzadziej tu bywam, za co Was przepraszam, ale tyle się dzieje, że brakuje mi czasu. Jestem po uszy wkręcona w pracę na planie „Zołzy”, mamy dużo zdjęć dzienno-nocnych i nocnych więc staram się potem odsypiać, żeby mieć siły i niczego nie odpuścić. 1/3 zdjęć za nami i śmiało mogę powiedzieć, że zaprzyjaźniłam się już z moją bohaterką i zdążyłam ją nawet polubić, choć straszna z niej cholera! Trzymajcie kciuki!!!! Na zdjęciu jestem z moim filmowym synkiem Karolem, którego gra Nikodem Marecki- skradnie Wasze serca! Zobaczycie!

Fani natychmiast zareagowali na zdjęcie, a wielu z nich myślało, że gwiazda pozuje z Jasiem. W kadrze towarzyszy jej jednak mały Nikodem, który w filmie wcieli się w postać Karola.

  • Pięknie. Jasio już duży chłopiec. Jest uroczy.
  • Jaki już duży człowiek.
  • A myślałam, że z prawdziwym.

W pierwszej chwili też wydawało nam się, że gwiazda w końcu zdecydowała się pokazać fanom twarz Jasia. Na to chyba trzeba będzie jeszcze zaczekać. Wybierzecie się do kin na film Zołza?


Małgorzata Kożuchowska z filmowym synkiem

Małgorzata Kożuchowska z filmowym synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×