Synek Małgorzaty Kożuchowskiej na zdalnych lekcjach WF. Gwiazda pokazała, jak Jaś ćwiczy w luksusowym gabinecie

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska chroni prywatność syna jak tylko może. Tym razem odstąpiła od reguły i pokazała, jak chłopiec ćwiczy podczas zdalnych lekcji wychowania fizycznego w jej gabinecie. Wnętrze robi wrażenie.

Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła swoją karierę aktorską zaraz po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Gwiazda nigdy nie narzekała na brak zleceń. Ma za sobą udział w takich produkcjach jak Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Druga szansa czy M jak miłość. Mimo zajętości świetnie udało jej się połączyć karierę zawodową z życiem prywatnym.

W 2008 roku aktorka wyszła za mąż za dziennikarza, Bartłomieja Wróblewskiego. Niedawno para obchodziła 13. rocznicę ślubu. Owocem ich miłości jest Jan, który przyszedł na świat w 2014 roku. Kożuchowska nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński i już trzy miesiące później wróciła do pracy:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji – mówiła.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej na zdalnej lekcji WF

Małgorzata Kożuchowska należy do tych gwiazd, które starają się chronić prywatność swoją i dziecka jak tylko mogą. Mimo że od czasu do czasu zdarza jej się publikować zdjęcia syna w social mediach, to robi to tak, by nie zdradzać jego tożsamości. Nie mogła się jednak powstrzymać przed pokazaniem fanom, jak jej pociecha ćwiczy na zajęciach WF.

Okazuje się, że szkoła 7-latka przeszła na zdalny tryb nauczania, przez co chłopiec wykonywał aktywności fizyczne przed ekranem komputera.

Wf na onlajnie. Kocham i podziwiam – podpisała szczęśliwa mama.

Na zdjęciu widać, jak Jasiu ćwiczy w koszulce z numerem swojego ulubionego piłkarza – Roberta Lewandowskiego. Uwagę przykuwa również otoczenie, w jakim się znajduje. Rodzice udostępnili mu bowiem swój luksusowy gabinet, w którym poza biurkiem i komputerem, znajduje się również fortepian.

Aktorka opublikowała jeszcze fotografię ich psa, który w tym czasie wylegiwał się na kanapie. Gwiazda stwierdziła, że widać tutaj „kompletny brak mięty do sportu”.

Zachęcamy do zobaczenia zdjęć w naszej galerii. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska.


Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska z synem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×