Synek Małgorzaty Kożuchowskiej na zdalnych lekcjach WF. Gwiazda pokazała, jak Jaś ćwiczy w luksusowym gabinecie

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska chroni prywatność syna jak tylko może. Tym razem odstąpiła od reguły i pokazała, jak chłopiec ćwiczy podczas zdalnych lekcji wychowania fizycznego w jej gabinecie. Wnętrze robi wrażenie.

Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła swoją karierę aktorską zaraz po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Gwiazda nigdy nie narzekała na brak zleceń. Ma za sobą udział w takich produkcjach jak Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Druga szansa czy M jak miłość. Mimo zajętości świetnie udało jej się połączyć karierę zawodową z życiem prywatnym.

W 2008 roku aktorka wyszła za mąż za dziennikarza, Bartłomieja Wróblewskiego. Niedawno para obchodziła 13. rocznicę ślubu. Owocem ich miłości jest Jan, który przyszedł na świat w 2014 roku. Kożuchowska nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński i już trzy miesiące później wróciła do pracy:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji – mówiła.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej na zdalnej lekcji WF

Małgorzata Kożuchowska należy do tych gwiazd, które starają się chronić prywatność swoją i dziecka jak tylko mogą. Mimo że od czasu do czasu zdarza jej się publikować zdjęcia syna w social mediach, to robi to tak, by nie zdradzać jego tożsamości. Nie mogła się jednak powstrzymać przed pokazaniem fanom, jak jej pociecha ćwiczy na zajęciach WF.

Okazuje się, że szkoła 7-latka przeszła na zdalny tryb nauczania, przez co chłopiec wykonywał aktywności fizyczne przed ekranem komputera.

Wf na onlajnie. Kocham i podziwiam – podpisała szczęśliwa mama.

Na zdjęciu widać, jak Jasiu ćwiczy w koszulce z numerem swojego ulubionego piłkarza – Roberta Lewandowskiego. Uwagę przykuwa również otoczenie, w jakim się znajduje. Rodzice udostępnili mu bowiem swój luksusowy gabinet, w którym poza biurkiem i komputerem, znajduje się również fortepian.

Aktorka opublikowała jeszcze fotografię ich psa, który w tym czasie wylegiwał się na kanapie. Gwiazda stwierdziła, że widać tutaj „kompletny brak mięty do sportu”.

Zachęcamy do zobaczenia zdjęć w naszej galerii. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska.


Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Komentarze

 • Sylwia pisze:

  Urocze zdjęcia😍 W moim domu jest tak samo, dzieci ćwiczą na onlajnie a pies leży na kanapie.

 • Buee pisze:

  Kiedy bezprzewodowe smycze na onlajnie ? Celebryty mają siłę przebicia, dlaczego nie walczą z tym patologicznym zjawiskiem, krzywdzącym dzieci i ich relacje z rówieśnikami itp. Bardziej im zależy na dziamaniu co się dzieje na granicy wiadomej…a ze z ich dzieci robi się pajace skaczące do monitora to jest jak najbardziej w porządku, doceniać i kochać to trzeba

 • GośćJola pisze:

  A kogo to obchodzi. Nie ma już ciekawszych tematów?

 • GośćGosc pisze:

  Super prowadziła MAgdaMolek rozmowę z Basią Szatan podziwiam Basie

 • Gość pisze:

  Gość
  Ja pierniczę ale sensacja 🤣

 • Monia pisze:

  A kogo to obchodzi

 • AAA pisze:

  Zaszczep się i swoją rodzinę to.świat się oswobodzi i nie będzie go..a absurdu.Gdyby się wszyscy zaszczepili zylibysmy normalnie.

 • Gosc pisze:

  Pustaki, kogo wchodzą zajęcia dziecka gwiazdeczki Kożuchowskiej. Pies by się usmial czego to kozuchowdka,( pseudo gwiazdeczka) chwytavsievco by zaistnieć w sieci.

 • Wiosna pisze:

  Niestety mózg to odczuje. Mało snu a na starość demencja

 • Gość pisze:

  Niestety mózg to odczuje. Mało snu a na starość demencja

 • Gość pisze:

  Jestem zaszczepioną nauczycielką, gdybym nie była, to byłabym czwarty raz w tym roku szkolnym na kwarantannie. Jestem nauczycielką w liceum i uczniowie mają tyle lat, że mogli się już dawno zaszczepić. Wielu tego nie zrobiło z bardzo różnych przyczyn, ale dominującą jest ta, że „Covid to taka grypa” w ich rozumieniu. Jutro w klasie, w której część uczniów jest w domach na nauczaniu zdalnym, a część w gabinecie, mam sprawdzian. Jak go przeprowadzić, żeby było uczciwie i sprawiedliwie? Niektórzy go napiszą z korepetytorem, a niektórzy samodzielnie, a ja ocenę jak wystawię. Oczywiście nie oznacza to, że na zdalnym wszyscy ściągają, ale jest bardzo różnie. Dopóki nie zaszczepimy się, będziemy się tak „kolebać”.

 • Jagna pisze:

  Czy to dziecko nie chodzi do szkoły to po co chronić prywatność i tak go znają

 • Gość pisze:

  Takie zycie,ze jak trzeba to człowiek wytrzyma bardzo duzo.

 • Gość pisze:

  No i co z tego że luksus jak dzieciństwa brak biedne te dzieci zdalnego nauczania, jak długo świat będzie to gówno kręcił w kotle absurdów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×