Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna i domek. Fanka zapytała o wiek. Zrobiło się gorąco

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci beztroskimi chwilami ze swoim synkiem, Jasiem. Przy okazji promuje szczytną akcję.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych i najpopularniejszych polskich aktorek. Ma wierne grono fanów, które obserwuje jej karierę i śledzi w social mediach. Podczas pandemii to właśnie one stały się głównym miejscem komunikacji.

Okazało się, że Kożuchowska jest nie tylko niezwykle utalentowaną aktorką, ale też ma artystyczną duszę i jest bardzo kreatywna. Jej urodziny i party online tematycznie związane z Alicją w Krainie Czarów były wspaniałe.

Aktorka wpuściła też fanów trochę bardziej do swojej prywatności, pojawiało się więcej zdjęć synka. Dzisiaj na przykład pochwaliła się miłym popołudniem na trawce.

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka i domek

Kożuchowska z Jasiem leżą na kocyku na trawie, w tle stoi domek – takie zdjęcie pojawiło się dzisiaj na Instagramie gwiazdy. Małgorzata zdradziła, że bardzo przyjemnie spędza czas mimo niezbyt sprzyjającej aury. Przy okazji przypomniała o zbiórce pieniędzy na sprzęt i oprogramowanie do nauki dla dzieciaków z ubogich rodzin, które podczas pandemii nie miały dostępu do nauczania online.

W tę średnią i deszczową aurę wspominam blogi weekend na kocyku od @la_millou na trawce z moim Kochanym Synkiem Jasiem. Czy może być cos przyjemniejszego? – napisała.

View this post on Instagram

W tę średnią⛈️ i deszczową????️ aurę wspominam blogi weekend na kocyku od @la_millou na trawce????️ z moim Kochanym Synkiem Jasiem????. Czy może być cos przyjemniejszego? Chciałam podziękować marce @la_millou że zdecydowała się przekazać aż 20% ze sprzedaży kocyków dla dorosłych na akcje #milionnamilion, w której zbieram pieniądze na sprzęt i oprogramowanie do nauki dla dzieciaków z ubogich rodzin, które podczas pandemii nie miały dostępu do nauczania online:(. Akcja trwa od dziś przez dwa tygodnie????♥️???? Kocyk wspaniały na wakacje i błogie weekendy. Dziękuję @la_millou warto pomagać razem????! Link do sklepu w stories???????? #milionnamilion #lamillou #pomagamy #love #wartopomagac #betogether

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Obrazek sielski, ale internet nie byłby internetem, gdyby w komentarzach nie wywiązała się dyskusja. Jedna z internautek wprost zapytała, ile lat ma Małgorzata Kożuchowska.

Pani Gosiu,ile ma pani lat?

Nie spodobało się to innej internautce, która zwróciła uwagę, że takie pytanie nie zawsze jest na miejscu w dość niewybredny sposób, wyśmiewając przy tym pseudonim pytającej.

Kolejna dyskusja wywiązała się pod komentarzem na temat domku Kożuchowskiej.

A ta chalupina to twoja? No to sie nie dorobilas u Mostowiakow! – prowokowała inna uzytkowniczka sieci.

Jak w przypadku pierwszej wymiany zdań, tak i tu, sama zainteresowana nie napisała komentarza. Odezwała się za to inna internautka, która zripostowała złośliwe pytanie.

Od co najmniej 10 lat nikt normalny „Mostowiaków” nie ogląda. A w Teatrze Narodowym pani była?

Tak to właśnie bywa w social mediach. Post o czym innym, a internauci swoje.


Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska - zdjęcie z synkiem

Małgorzata Kożuchowska - zdjęcie z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×