Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pokazała swoją luksusową posiadłość! Na widok samego ogrodu można oszaleć z zazdrości!

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoim przepięknym domem, a właściwie ogrodem i tarasem. Gwiazda polskich seriali zaprosiła fanów na pyszne śniadanko i kawę! Wpadacie?

Małgorzata Kożuchowska od kilku lat mieszka w pięknej posiadłości mieszczącej się na podwarszawskim Solcu. Wielki dom aktorki znajduje się na luksusowym osiedlu Rezydencja Chojnówka, które cieszy się sporą popularnością wśród celebrytów oraz gwiazd. Willa Kożuchowskiej jest ogromna, jej powierzchnia to około 300 metrów kwadratowych. Przybliżona wartość posesji, to koszt ponad 4,5 miliona złotych!

Gwiazda Rodzinki.pl z wielką starannością zadbała o każdy szczegół swojego gniazdka. Wnętrza jej salonów są zaaranżowane stylowo i bardzo nowocześnie. Dla aktorki szczególne znaczenie ma jednak wielki ogród oraz wygodny taras. Właśnie w tym miejscu Małgosia wraz z mężem oraz synkiem Janem Franciszkiem, spędza każdą wolną letnią chwilę. Serialowa Natalia Boska pierwszy raz zaprezentowała serię pięknych fotek z ogrodu. Aktorka pochwaliła się także pysznym śniadaniem i smakowita kawką:

Dziś kolejny dzień na planie trochę później zaczynam zdjęcia Ufff.. mam czas na śniadanie  i kawę. Lubię taki dzień rozpocząć przepysznym smoothiesem, najlepiej za każdym razem innym – napisała Małgosia.

Na zdjęciach widzimy piękną aktorkę na tle zadbanego ogrodu, jest piękny stół i stylowy serwis śniadaniowy. Nie zabrakło owoców oraz  ukochanego psa Małgorzaty. Gwiazda wygląda zjawiskowo zatem nic dziwnego, że pod jej zdjęciami pojawiło się sporo miłych komentarzy od internetowych fanów aktorki. Prawie wszyscy byli zachwyceni pięknymi widokami:

  • Uwielbiam Panią. Dokładnie tydzień temu miałam okazję „przebić piątke” z Panią na alei gwiazd w Międzyzdrojach
  • Wzór pięknej kobiety zadbanej eleganckiej z pełnią stylu i seksapilu
  • Widać technika selfie opanowana
  • Co się dzieje z Twoja szyja
  • Pani Małgosiu podziwiam Panią że umie Pani cieszyć się życiem ja mam 27 lat i nie chce mi się żyć. Przeszłam w życiu tyle cierpień
  • Małgosiu uwielbiam cię
  • Z całym szacunkiem ale tu akurat wygląda pani na 60 lat
  •  Pani Małgosiu włosy Pani zapuszcza, ja robiłam dwa podejścia i się poddałam
  • Śniadanko to podstawa
  • Ale ślicznie w tych włosach

Chcielibyście zjeść śniadanie w ogrodzie z Małgosia Kożuchowską?

Małgorzata Kożuchowska w widowiskowej rycerskiej zbroi otworzyła Festiwal Filmowy “Transatlantyk”! Co za kreacja!

Na taki sukces czekała od dawna! Małgorzata Kożuchowska będzie największą gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni

Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska i Maffashion zmieniły się nie do poznania! Mają zupełnie nowe fryzury! Takiej metamorfozy jeszcze nie widzieliście!

 


Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój ogród i taras

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×