Szukaj

Wakacyjne plany Małgorzaty Kożuchowskiej legły w gruzach. Wreszcie miała spełnić marzenie swoich rodziców

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zawsze podkreśla, że najważniejsza w życiu jest rodzina. Gwiazda postanowiła zrezygnować w tym roku z dawno zaplanowanego wyjazdu. O szczegółach poinformowało Na żywo.

Pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała wakacyjne plany wielu osób. Granice krajów ponownie zostały otwarte, jednak podróżowanie nadal nie jest zbyt bezpieczne. Na wszystkich lotniskach obowiązują surowe restrykcje sanitarne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Niemal na całym świecie jest obowiązek noszenia maseczek i zachowywania dystansu społecznego. Liczba osób chorych na Covid-19 stale rośnie, co zapewne nie napawa wakacyjnym optymizmem. Dlatego wiele osób postanowiło w tym sezonie zrezygnować z wyjazdów za granicę i spędzić wolny czas w kraju.

Większość polskich gwiazd podczas kwarantanny apelowała o to, by ich fani pozostawali w domach. Kolejnym ważnym etapem było uświadomienie, aby nosić maseczki i starać się zachowywać zalecany dystans. Polski show-biznes pokazywał również, jak piękny jest nasz kraj. Jedną z gwiazd, które zdecydowały się na relację z wojaży po kraju, jest zdecydowanie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka w obawie o zdrowie swoich najbliższych postanowiła zrezygnować z zaplanowanego wcześniej wyjazdu.

Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała z zagranicznych wakacji. Dokąd miała lecieć?

Gwiazda w licznych wywiadach podkreślała, że najważniejszą wartością jest dla niej rodzina. Jest bardzo blisko związana ze swoimi siostrami – Mają i Hanią, oraz rodzicami. To właśnie z nimi miała spędzić tegoroczne wakacje.

Rodzina Kożuchowskiej od wielu lat wspólnie wyjeżdża do portugalskiej Santa Luzia. Małgosia i jej siostry w tym roku chciały zabrać tam również swoich rodziców, ale ze względu na pandemię nie chcieli ryzykować. Razem z mężem i synkiem również postanowili zmienić plany.

Po rozmowie z Mają uznała, że lepiej będzie jeśli zostanie w Polsce – zdradził przyjaciel aktorki magazynowi „Na żywo”.

Cała rodzina wybrała urlop na Mazurach. Wynajęli domek z prywatnym pomostem i łódką. Rodzice aktorki mogli wypoczywać z dala od tłumów i bez obaw o swoje zdrowie.

Tam jest jak w raju. Okolice Starych Juch, to miejsce, gdzie czas się zatrzymuje i ludzie się nie starzeją – powiedziała Małgorzata.

Gwiazda pokazała, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby wspaniale spędzić czas z najbliższymi.


Małgorzata Kożuchowska jak J.Lo

Małgorzata Kożuchowska jak J.Lo

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×