Szukaj

Małgorzata Kożuchowska wparowała do pracy w takiej koszulce, że wszystkich aż wmurowało! Szybko nie zapomnimy tej stylizacji!

Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinki.pl

Małgorzata Kożuchowska kolejny raz zaszokowała stylizacją. Tym razem pojawiła się w koszulce, o której z pewnością przez najbliższy czas będzie głośno. Zobacz, jak zareagowali na nią internauci. 

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która niejednokrotnie szokowała stylizacjami. Podczas prestiżowych imprez, na których się pojawia, niemal za każdym razem pojawia się w idealnie skrojonych ubraniach od topowych projektantów, które łączy z niemniej prestiżowymi dodatkami.

Okazuje się jednak, że gwiazda potrafi zaskakiwać nie tylko podczas wydarzeń, ale także na co dzień. Tak jak w poniedziałek, kiedy na planie serialu Rodzinki.pl pokazała się w białej koszulce, na której widok z pewnością niejedna osoba była zaskoczona. Wszystko przez dość wymowny opis, który głosił, że: „Najbardziej cenię tych filozofów, którzy sami gotują sobie obiad”.

Tak ubrana Małgosia do wstawiła zdjęcie z Agnieszką Wosińską, w opisie którego poinformowała fanów, że właśnie nagrywane są nowe odcinki ich ulubionego serialu. Obserwatorzy gwiazdy zareagowali niemal natychmiast zalewając wpis lawiną komentarzy:

  • Jaka piękna bluzka a panie dalej wyglądają pięknie
  • Pracujcie, bo jak do tej pory idzie Wam to wspaniale. Do zobaczenia jesienią
  • Mega koszulka
  • Och jak dobrze będzie Was znowu oglądać
  • Pani Małgosia ma tak super urodę, że w każdym uczesaniu i ubraniu zarówno eleganckim jak i sportowym, wygląda świetnie

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami.

 

Zobacz: Rozpalona Małgorzata Kożuchowska powitała wakacje rozebrana prawie do rosołu! Jej gorące foto podbiło już cały internet!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje jak nastolatka w towarzystwie swojego starszego syna! „Wyglądacie jak rodzeństwo”


Małgorzata Kożuchowska w koszulce z wymownym napisem

Małgorzata Kożuchowska w koszulce z wymownym napisem

Małgorzata Kożuchowska w koszulce z wymownym napisem na planie Rodzinki.pl

Małgorzata Kożuchowska w koszulce z wymownym napisem na planie Rodzinki.pl

Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinki.pl

Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinki.pl

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×