Szukaj

Małgorzata Kożuchowska obcięła sobie włosy. Relację z drastycznego cięcia zdała na Instagramie. Efekt zadziwia

Małgorzata Kożuchowska obcięła sobie sama włosy, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda? Jak zareagowali internauci na jej metamorfozę?
Małgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska w czasie panującej epidemii koronawirusa w Polsce zachęca, by siedzieć w domu. By uprzyjemnić swoim fanom dobrowolną kwarantannę, regularnie dodaje nowe posty w mediach społecznościowych. Dzieli się ciekawymi projektami, które zrealizowała, bierze udział w pogadankach na Instagramie, a także pokazuje kulisy codziennego życia.

Małgorzata Kożuchowska sama obcięła sobie włosy. Jak wygląda?

Nie tak dawno Małgorzata pokazała, że nawet w czasie trwającej epidemii nie wymiguje się od służbowych obowiązków. Jej domowe biuro zachwyciło niemal tak samo, jak stylizacja, którą pochwaliła się na Instagramie. Z nie mniejszym entuzjazmem został przyjęty najnowszy wpis.

Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w krótkich, różowych włosach. Zanim jednak je opublikowała, pokazała, że potrafi sama sobie obciąć włosy. Włożyła perukę, której długość włosów sięgała za ramiona. Na oczach widzów postanowiła ją skrócić, decydując się na ostre cięcie.

Małgorzata Kożuchowska sama ścina sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska sama ścina sobie włosy. Jak wygląda w krótszych włosach?

To jednak nie koniec. Kilka godzin później w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w różowych włosach. Tak wystylizowana była gotowa na wieczorne czytanie bajek i gdy dobiegło końca, podziękowała obserwatorom za uwagę:

Mama-wróżka i #instanocka …dziękuję wszystkim słuchaczom i wszystkim moim dzisiejszym gościom! Mam cichą nadzieję, że dzieci już śpią… – komentowała zdjęcie gwiazda.

Metamorfoza zachwyciła obserwujących gwiazdy. W komentarzach pod zdjęciem komplementowali jej wizerunek, a także dziękowali za transmisję na Instagramie:

  • Dzisiaj ta wróżka była świetna.
  • Pięknie Pani wygląda w tym różu.
  • Bajki byly bardzo ciekawe dziękujemy wszystkim.
  • Nasza Dobra Wróżka.
  • Dziękuję pani Małgosiu. To był naprawdę bardzo świetny wieczór.
  • Podobna peruka jak u P. Joasi Koroniewskiej. Ślicznie.

A Wam jak się podoba Małgorzata w takim wydaniu?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska opłakuje śmierć księdza, który udzielał jej ślubu. To była niezwykła postać w świecie duchownych


Małgorzata Kożuchowska w różowych włosachMałgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Małgorzata Kożuchowska ścięła sobie włosy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×