Szukaj

Małgorzata Kożuchowska rozpływa się nad synkiem. W jednej kwestii Jaś zawstydziłby nawet księcia George’a

Kożuchowska i George

Kożuchowska i George

Małgorzata Kożuchowska od 6 lat jest szczęśliwą mamą. Aktorka od samego początku uczy syna tego, co dla niej samej jest najważniejsze. Mały Jaś potrafi zachować się bardzo dojrzale. Jego mama ma wielkie powody do radości. 

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski, od ponad dekady tworzą bardzo udane małżeństwo. Para 6 lat temu doczekała się narodzin swojego synka – Jana Franciszka. Jedynak szybko stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Chociaż jego mama jest bardzo zabiegana i ma bardzo dużo zawodowych zobowiązań, to synek jest dla niej priorytetem. To z nim spędza każdą wolną chwilę. Kwarantanna, która obowiązywała w Polsce przez kilka tygodni, na pewno pozwoliła im nadrobić stracony wcześniej czas.

Tuż po tym jak zniesiono restrykcyjne obostrzenia, gwiazda postanowiła wybrać się z Jasiem nad morze. Tam wypoczywali i spędzali czas na plaży, czym chętnie chwaliła się w sieci. Chociaż aktorka nie pokazuje w mediach twarzy swojego syna, a jedynie sylwetkę, to widać, że nie jest to już malutki chłopiec. Od samego początku rodzice starają się wychować synka najlepiej, jak potrafią, wpajając mu najważniejsze dla nich wartości.

Uczymy go z mężem empatii wobec ludzi, miłości do zwierząt i szacunku do przyrody – mówiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Taki model wychowawczy przynosi bardzo dobre efekty, o czym całkiem niedawno przekonała się dumna mama.

Małgorzata Kożuchowska może być dumna z syna. Jaś daje dobry przykład

Małgorzata Kożuchowska zawsze podkreśla, że synek jest dla niej najważniejszy i jest spełnieniem jej marzeń. Chociaż, jak każdej mamie zdarza się rozpieszczać swoje dziecko, to stara się we wszystkim zachować zdrowy umiar. W niedawnym wywiadzie dla magazynu Twój Styl gwiazda pochwaliła się tym, jak dojrzale potrafi zachować się 6-letni Jaś.

Powiedziałam Jasiowi: pójdziemy do sklepu całą rodziną i będziesz mógł wybrać sobie jedną rzecz, ale kupimy także prezenty dla dzieci, którym rodzice nie moga nic podarować. Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda, że zabawki są dla kogoś innego, ale zachował się świetnie. zrozumiał, wybrał z nami prezenty dla dzieci, a dla siebie skromny drobiazg. Jestem z niego dumna – zdradziła aktorka.

Postawa kilkulatka rzeczywiście jest godna naśladowania. Niewielu rodziców może pochwalić się takim sporym sukcesem wychowawczym.

Nie należą do nich na pewno księżna Kate i książę William. Niestety książę George bywa zazdrosny o swoją młodszą siostrę. Chociaż rodzice starają się nie rozpieszczać swojego pierworodnego syna, to jednak zdarza mu się popaść w konflikt z księżniczką Charlotte, np. o prezenty, jakie otrzymują od najbliższych.


Małgorzata Kożuchowska z synkiem układa klocki

Małgorzata Kożuchowska z synkiem układa klocki

Małgorzata Kożuchowska z synkiem nad morzem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem nad morzem

Małgorzata Kożuchowska z synem na urlopie

Małgorzata Kożuchowska z synem na urlopie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×