Małgorzata Kożuchowska otwarcie o późnym macierzyństwie i drugim dziecku. „Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę”

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Magdą Mołek otworzyła się na temat późnego macierzyństwa. Szczerze powiedziała też o drugim dziecku.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek i regularnie pojawia się na planach filmów i seriali. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją mnóstwo osób – na samym Instagramie jest to ponad milion użytkowników.

Łączy karierę z udanym życiem osobistym. Od 13 lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Mają synka, Jasia. Aktorka, gdy zaszła w ciążę, miała 43 lata. Przez cały okres oczekiwania na syna musiała na siebie uważać. Przez pierwsze miesiące nie mogła wychodzić z łóżka.

Teraz jest już dumną mamą ośmiolatka. Co mówi w wywiadach o późnym macierzyństwie?

Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie i drugim dziecku

Małgorzata Kożuchowska w pewnym momencie kariery zdecydowała się na macierzyństwo i mimo że nie zwalnia tempa, wyznała w jednym z wywiadów, że dziecko jest dla niej priorytetem.

Jestem mamą ośmiolatka i sprawia mi to bardzo dużą radość, przyjemność i daje mi mnóstwo satysfakcji. Bycie z nim i patrzenie, jak się rozwija, jak się zmienia, jak dorasta […] staram się dokonywać tych wyborów tak, żeby mama była obecna w domu – mówiła w Plejadzie.

Aktorka wielokrotnie odkładała decyzję o macierzyństwie. Jasia urodziła w wieku 43 lat.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo – wyznała w wywiazie dla Twojego Stylu.

Według Kożuchowskiej późne macierzyństwo ma także zalety.

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem — stwierdziła w programie Lewandowskiej Baby by Ann.

Małgorzata Kożuchowska tym razem rozmawiała z Magdą Mołek i ponownie nawiązała do macierzyństwa w W moim stylu. Aktorka nie ukrywała, że gdyby mogła, to o macierzyństwie pomyślałaby wcześniej i przyznała, że chciałaby mieć większą rodzinę.

Chciałabym mieć drugie dziecko. Wiesz, to jest takie niespełnienie. Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu. Jestem przeszczęśliwa i jakby być może dlatego, że wiem, że to było takie trudne, to tak bardzo to też doceniam – podsumowała.

Małgorzata Kożuchowska wspaniale połączyła karierę z byciem mamą. Tylko pogratulować idealnej organizacji czasu.


Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Komentarze

 • Agggv pisze:

  Tak naprawdę kobieta w wieku 20 lat do 30 może sobie ułożyć życie zrobić karierę. A z drugiej strony wtym wieku dzieci są najzdrowsze. Jeżeli kogoś pomyśli o tym po 30 sa komplikacje. Zazwyczaj jak ktoś chce najpierw się ustatkować to dopiero mając 38 lat w dzisiejszych czasach najlepiej zachodzi w ciążę. Co macice nie uznają.
  PS winnych krajach 16latki zdrowe dzieci rodzą.
  Morał że im wcześniej tym lepiej..

 • Gość pisze:

  Niektórzy chcą tez cos w życiu osiągnąć a nie zrobić sobie dziecko w wieku dwudziestu paru lat a potem narzekać ze nie miało się szansy na karierę bo się dzieciom poświęciło. Zdecydowała się w tym wieku bo widocznie wtedy poczuła ze jest na to gotowa i bardzo dobrze ze nie robiła wcześniej niczego na sile.

 • GośEllać pisze:

  Kariera, dupa, pieniądz najważniejsze były.
  Ocknela się w ostatniej chwili mój Boże .Dobrze,że jest in vitro.

  • Gość pisze:

   Nie pierd….cię głupot jak nie wiecie ,kiedyś oglądałam z nią wywiad mówiła że miała bardzo duży problem z zajsciem w ciążę od lat

 • Gość pisze:

  Nie jest idealnie bo późno zdecydowała się na pierwsze dziecko ale dobrze że w ogole

 • Gość pisze:

  Zdrowia twoja historia księzniczki szukasz dorodnego fajnego samca to jesteś księźniczką ale ten tu to jakiś dzban taki niewielki ten rycerzyk reklamacji nie uznajemy jaka bajka takie gwiazdy aha zostaje przy swoim nazwisku zostaje przy swoim nazwisku a dzieci na źone ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×