Szukaj

Rewolucja w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej! Już wiadomo co kombinuje z menadżerami Anny Lewandowskiej!

Małgorzata Kożuchowska nowy wizerunek

Małgorzata Kożuchowska nowy wizerunek

Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o swojej metamorfozie w filmie „Plagi Breslau”. Patryk Vega pomógł jej przełamać wizerunek budowany od lat w mediach?

„Wprost” o zmianach w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska bryluje na salonach od lat. Aktorka zrobiła zawrotną karierę, występuje w filmach, serialach i teatrze, a w Polsce trudno o kogoś, kto nie znałby jej imienia. Przez lata wypracowała sobie wizerunek promiennej, bardzo kulturalnej i eleganckiej kobiety. W 2018 roku postanowiła z nim zerwać, biorąc główną rolę w filmie Plagi Breslau, wyreżyserowanym przez Patryka Vegę. Twórca filmu postanowił oszpecić aktorkę, nadać jej zupełnie nowy wygląd i zaskoczyć fanów. Trzeba przyznać, że zdecydowanie mu się to udało.

Kożuchowska udzieliła niedawno wywiadu magazynowi Wprost, w którym opowiedziała o swojej wielkiej metamorfozie. Jak ją wspomina?

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to od dawna tęskniłam za rolami, które wymagają takich przemian. Oczywiście zmiana dla samej zmiany nie jest niczym interesujący i szybko się nudzi. Ale w momencie, kiedy psychologicznie podbija postać i uwiarygodnia ją, jest uzasadniona. Już nie wspomnę o tym, że to bardzo ułatwia aktorowi wejście w rolę. Na szczęście już na początku mojej kariery miałam możliwość przechodzenia takich transformacji. Wystarczy wspomnieć „Kilera”, w którym Juliusz Machulski totalnie mnie zmienił. Miałam rude włosy, zielone oczy i wyglądałam trochę jak nie ja.

Jak wyjawiła w wywiadzie, również profil psychologiczny postaci – nie tylko fizyczna przemiana, która była niezbędna do roli – była dla niej nowością:

Wcześniej raczej nie byłam brana pod uwagę, gdy chodziło o role kobiet złamanych przez życie, ocierających się o depresję czy takich wyzutych z energii. Zazwyczaj grałam kobiety optymistyczne, takie, które mimo przeciwności idą do przodu. Helena, którą gram w „Plagach Breslau”, jest tego totalnym przeciwieństwem. Jej się nie chce żyć Dopiero sprawa, którą prowadzi, powoduje, że coś się w niej zmienia. Pojawia się imperatyw.

Małgorzata Kożuchowska o metamorfozach w filmach

A co sądzi aktorka na temat takich metamorfoz?

Metamorfozy są wpisane w DNA zawodu aktora. Jest to jeden z warunków potrzebnych do tego, by się rozwijać. A z drugiej strony robimy to też dla widza, by nie stracił nami zainteresowania.By był ciekawy tego, co proponujemy. Widz potrzebuje wciąż nowych historii, wrażeń, emocji. I my mamy mu to dać. To jest nasz zawód, a przynajmniej ja tak o nim myślę.

Rola w Plagach Breslau otworzyła przed Kożuchowską zupełnie nowe możliwości. Sama gwiazda wyznała, że liczy na to, że po udziale w filmach Vegi dostrzegą ją również inni twórcy:

Liczę na to, że ten odważny ruch, który wykonałam razem z Patrykiem, zainspiruje nowych reżyserów, by przestali patrzeć na mnie jak na aktorkę, która boi się opuścić swoją strefę komfortu.

Czy to oznacza, że w najbliższym czasie zobaczymy więcej Kożuchowskiej w seksownym i drapieżnym wydaniu? Nie będziemy narzekać! 😉

Piękna Małgorzata Kożuchowska zapowiada spektakularny zabieg na twarz! Lojalnie poinformowała swoich fanów!

Ostra metamorfoza Doroty Szelągowskiej! Irokez Małgorzaty Kożuchowskiej to przy tym nic spektakularnego

Po co jej „Playboy”! Małgorzata Kożuchowska uwodzi w kalendarzu na 2019 bardziej niż niejedna Playmate!


Wprost o nowym wizerunku Małgorzaty Kożuchowskiej

Wprost o nowym wizerunku Małgorzaty Kożuchowskiej

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska mają tego samego menadżera

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska mają tego samego menadżera

Małgorzata Kożuchowska – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Małgorzata Kożuchowska – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×