Stare zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej bez stanika rozgrzało cały Instagram! Wygląda na nim jak demon seksu!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to bezprecedensowa ikony stylu! Zawsze perfekcyjnie uczesana, umalowana i w ubraniach podkreślających jej idealną figurę! Od lat jest wzorem do naśladowania dla innych celebrytek i wyznacznikiem kierunku, w którym podąża moda!

Małgorzata Kożuchowska od lat jest ikoną stylu w polskim show biznesie. Uchodzi za najbardziej wyrafinowaną gwiazdę w Polsce. Jak przystało na celebrytkę, potrafi także zaskoczyć swoich fanów. Tak też było tym razem. Aktorka podzieliła się swoimi wspomnieniami sprzed lat, gdy dopiero jej  kariera nabierała tempa.

Małgorzata Kożuchowska zagrała w takich produkcjach jak: Młode Wilki, Killer czy choćby Passage z 1996 roku, gdzie pokazała widzom swoje piękne ciało! Szaloną popularność zyskała dzięki serialowi M jak Miłość, w którym grała przez 11 lat! Ten niesamowity staż pracy zakończył się tragiczną śmiercią Hanki Mostowiak – jej serialowej bohaterki, której wypadek stał się pośmiewiskiem Internetu. Kto nie pamięta śmierci w kartonach niech pierwszy rzuci kamieniem!

Małgorzata Kożuchowska wspomina początki kariery

Aktorka co jakiś czas zaskakuje swoich fanów wrzucając swoje zdjęcia sprzed lat. Dzięki nim możemy dostrzec, że przez ten czas nabrała niesamowitego wyczucia stylu.Tym razem mogliśmy podziwiać okładkę magazynu Twój Styl z 2005 roku. Ta sesja zdjęciowa miała chyba zahipnotyzować czytelników, ponieważ spojrzenie Małgosi jest obłędne. Duże niebieskie oczy i długie blond włosy aktorki podtrzymane opaską. Okazuje się, że niewielu fanów pamięta ją w tej fryzurze. Małgorzata Kożuchowska porzuciła bujną fryzurę już lata temu i teraz możemy ją podziwiać tylko w krótkich włosach. Dodatkowo gwiazda na czołówce zapozowała prawdopodobnie nago, a na pewno topless – widać, że nie ma na sobie nawet stanika, zresztą nie bez powodu. Tytuł materiału, którego była bohaterką brzmiał:

Czy was teraz zgorszę?

Internauci błyskawicznie zachwycili się okładką sprzed lat. Wielu stwierdziło, że Kożuchowska praktycznie prawie się nie zmieniła, może jedynie ma inne, bardziej wyraziste uczesanie.

Aktorka poza planem wiedzie szczęśliwe życie razem ze swoim mężem Bartłomiejem Wróblewskim. Owocem ich miłości jest syn Jan Franciszek, który przyszedł na świat w 2015 roku. Od tego czasu Małgosia każdą wolną chwilę poświęca swojej rodzinie. Przecież to najcenniejszy skarb, a dzieci rosną w mgnieniu oka!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska bryluje na festiwalu w Sopocie. Klasyczny zestaw przełamała szaloną torebką!

Zobacz: Wow! Małgorzata Kożuchowska w Cannes olśniła stylizacją! Wyglądała jak demon seksu! Za kulisami brylowała z Agnieszką Dygant!

Zobacz: Stare zdjęcia znanych celebrytek. Zobacz jak się zmieniły! [GALERIA]


Małgorzata Kożuchowska okładka Twój Styl

Małgorzata Kożuchowska okładka Twój Styl

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach, 2006 rok

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach, 2006 rok

Małgorzata Kożuchowska - stylizacja na czerwony dywan, Cannes 2019

Małgorzata Kożuchowska - stylizacja na czerwony dywan, Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×