Szukaj

Kożuchowska na zdjęciu z synkiem. Internautki żywo zainteresowane kurtką Jasia. „Nadaje się na zimę?”

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska opublikowała słodką fotografię z synkiem. Jaś to już duży chłopiec. Internautki są zachwycone pełnym miłości kadrem i pytają o kurtkę dziecka.

Małgorzata Kożuchowska wcale nie ukrywa, że synek jest dla niej całym światem. Jaś ma już 6 lat i jest jedynym dzieckiem aktorki. Świetnie połączyła karierę z wychowaniem. Gdy zaszła w ciążę, miała 43 lata. Nie ukrywa, że ciąża była dla niej trudnym doświadczeniem.

Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej pani doktor usłyszałam: „Za nami dopiero pierwszy etap, bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe.” Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć — wspominała w wywiadzie dla Baby by Ann.

Dziś już to wszystko przeszłość, a Małgorzata cieszy się zdrowym, rezolutnym sześciolatkiem. Na fali obecnych niepokoi społecznych opublikowała sielankowy wręcz post. Pełne miłości zdjęcie z synkiem podbiło serca internautek.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synkiem

Kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska wyraziła swoje zdanie na temat decyzji TK. Nie pozostała obojętna na strajk kobiet w Polsce. Dzisiejszym postem jednak odbiega od palącego tematu – fotografia, którą opublikowała to kwintesencja miłości. Pozuje z synkiem w ramionach na tle morza. Daje mu czułego buziaka – trzeba przyznać, że widok rozczulający.

Jaś! My love! – napisała po prostu.

View this post on Instagram

Jaś! My love!❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Fanki Małgorzaty Kożuchowskiej komplementują aktorkę i zachwycają się Jasiem. Ich uwagę przyciągnęły też stylizacje gwiazd i jej synka. Pytają o płaszcz, spodnie i buty. Jedna z internautek zainteresowała się także kurtką chłopca. Zastanawia się, czy okrycie nadaje się także na zimę.

Czy ta kurtka Jasia rzeczywiście nadaje się na zimę? Właśnie dzisiaj odebrałam ja dla córki i nie jestem przekonana czy taki cienki materiał da radę w zimę.

Komentarz nie pozostał bez odpowiedzi Małgosi:

Trudno powiedzieć, póki co daje radę, ale jeszcze nie jest tak zimno.

Dodajmy, że kurtka pochodzi z Fluff i trzeba za nią zapłacić około 550 złotych.


Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska - kurtka Jasia

Małgorzata Kożuchowska - kurtka Jasia

Kurtka Fluff

Kurtka Fluff

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×