Szukaj

Idą przymrozki, a Małgorzata Kożuchowska ubrała się jak na wakacje na Bali. Nie zmarzła odsłaniając tyle ciała?

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska okazuje się być całkiem gorąca dziewczyną, bo na dworze bardzo zimno, a ona w całkiem letnim wydaniu łapie ostatnie promienie październikowego słońca. Zobaczcie, czy nie marznie.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zajętą kobietą, więc żeby nie stracić zdrowia i energii musiała się nauczyć relaksować w każdej nadarzającej się okazji. Wybrała się na spacer. To prawda, październik mamy wyjątkowo piękny tego roku, ale czy nie przesadziła z lekkim ubraniem?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska nie oszczędzała na imprezie urodzinowej syna. Do sieci trafiły zdjęcia. Było na bogato! Kosmos!

Małgorzata Kożuchowska na spacerze w leci. Czy nie zmarzła?

Aktorka wybrała się na spacer. Pogoda wyjątkowo sprzyjała. Słońce przyjemnie ogrzewało wystawiona w jego kierunku twarz. Brzozowy zagajnik w tle, szepcze obietnicę zdobyczy grzybowych. Piękne okoliczności przyrody, jak z obrazu.

I sama bohaterka – Małgorzata Kożuchowska, w żółtej bluzie dresowej z kapturem, lekkiej letniej spódniczce i najmodniejszych w tym sezonie kowbojskich butach, spaceruje sobie ładując akumulatory do dalszych wyzwań.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale mamy październik, a ona paraduje w gołych nogach! Delikatny materiał spódniczki nie gwarantuje ciepła, a w zdradliwej aurze o przeziębienie bardzo łatwo.

Dzisiaj rano zobaczyłam na trawie pierwszy szron… idą przymrozki, długie wieczory, krótkie dni i dreszcze. Jakie macie sposoby, żeby nie dopadła Was jesienno- zimowa chandra? – napisała.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska skradła show w zjawiskowej czerwonej sukni. Od jej rozcięcia i zgrabnej nogi nie da się oderwać wzroku!

Co piszą fani na temat fotografii Małgorzaty Kożuchowskiej?

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że nie ma odsłony Małgorzaty Kożuchowskiej, której jej fani by nie uwielbiali. I tym razem odpowiedzi na pytanie zadane przez aktorkę w poście szybko się pojawiły.

  • Morsowanie!
  • Czytanie książek!
  • Witamina D3 i K2.
  • Dobra muzyka i kieliszek czerwonego wina – piszą obserwujący.

Jak widać sposobów na jesień jest wiele. My jednak radzimy trochę cieplej się ubrać, by uniknąć przeziębienia.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska cała w dżinsie promuje książkę Kingi Burzyńskiej. Ale figura!


Małgorzata Kożuchowska w jesiennej stylizacji

Małgorzata Kożuchowska w jesiennej stylizacji

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w bikini

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×