Małgorzata Kożuchowska w całkiem nowej fryzurze. Zaskakujące, jak bardzo urosły jej włosy. Piękna!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska już nie ma krótkiej fryzury. Ostre cięcie zastąpiła innym. Jak wygląda w nowym uczesaniu?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Widzowie kochają ją za role w między innymi M jak miłość, Kilerze, Rodzince.pl oraz Prawie Agaty. Wielką sympatię zapewniła sobie brawurowo wcielając się w Ewę Szańską w Kilerze. Doceniają ją także krytycy.

Aktorka od kilku lat udanie łączy karierę z wychowywaniem syna Jasia. Została mamą w wieku 43 lat, a w jednym z wywiadów wymieniła zalety późnego macierzyństwa:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem – mówiła w Baby by Ann.

Kożuchowska jest aktywną użytkowniczką social mediów i to tam pokazuje fanom, co u niej nowego. Niedawno z pompą celebrowała 50. urodziny. Pokazała całą masę zdjęć. Podkreśliła, że chociaż za sobą niemało doświadczeń, jej apetyt na życie ani trochę nie maleje:

Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia – czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham – dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać (…).

Zdradziła także, że zrobiła sobie prezent i razem z Katarzyną Mongomery zaplanowała podcast Niekończące się historie. Pierwszym jej gościem była mama, z którą rozmawiała między innymi o macierzyństwie. W poniedziałek Kożuchowska pochwaliła się nowym projektem. Po latach podjęła współpracę z Iloną Łepkowską.

Zobacz: Kożuchowska i Łepkowska zakopały topór wojenny! Niewiarygodne, co teraz razem robią

Małgorzata Kożuchowska ma długie włosy

To właśnie zdjęcia planu nowej produkcji najwyraźniej pokazują, że Kożuchowska całkowicie zmieniła fryzurę. Aktorka zaskoczyła metamorfozą, zdecydowała się zapuścić włosy. Do tej pory przez wiele lat wierna była modnej fryzurze pixie cut, która charakteryzuje się ostrym cięciem. Teraz pasma sięgają niemal do ramion. Kolor włosów pozostał jednak bez zmian, Małgorzata wciąż jest blondynką. Kożuchowska postawiła na niezwykle modną fryzurę nazywaną bob.

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej komplementują wygląd idolki. Zajrzyjcie do galerii.


Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Małgorzata Kożuchowska ma już długie włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×