Małgorzata Kożuchowska pokazała przygotowania do wielkiego wyjścia. Garderoba imponująca, ale uwagę przykuwa widok w tle

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie relację, na której pozuje w lustrze ubrana w czerwoną sukienkę. Uwagę przykuwa jednak to, co dzieje się w tle.

Małgorzata Kożuchowska, to znana aktorka serialowa i telewizyjna, która podbiła serca widzów rolą Hanki w kultowym serialu M jak miłość. Aktorka wcielała się w żonę Marka Mostowiaka przez 11 lat, a jej wątek został zakończony pamiętną sceną „śmierci w kartonach”, która wywołała w tamtym czasie duże poruszenie w mediach. Publiczność pokochała aktorkę również za serialową kreację Natalii Boskiej — matki trzech synów i żony Ludwika w popularnym sitcomie Rodzinka.pl. Gwiazda zagrała także w wielu polskich filmach takich jak Kiler, Dzisiaj jest piątek, Proceder, Krime Story. Love Story czy Plagi Breslau.

Małgorzata Kożuchowska jest uważana za jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek, a dorobku artystycznego może jej pozazdrościć wielu kolegów z branży. Nikogo nie dziwi więc ogromna liczba fanów aktorki, którzy śledzą jej konta w social mediach, z zaciekawieniem wypatrując nowych zdjęć. Gwiazda uzbierała na swoich Instagramie już ponad milion obserwatorów, z którymi dzieli się fotografiami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Regularnie publikuje posty, codziennie zbierając setki komplementów od internautów.

Małgorzata Kożuchowska pokazała garderobę

Małgorzata Kożuchowska udostępniła ostatnio za pośrednictwem Instagrama relację, na której przygotowuje się do wielkiego wyjścia. Aktorka zrobiła sobie zdjęcie w garderobie, a w lustrzanym odbiciu można zauważyć nie tylko jej zgrabną sylwetkę, klasyczną, czerwoną sukienkę i dwa inne buty na jej nogach, ale także ogromny bałagan panujący w tle.

Na podłodze, tuż obok pozującej do zdjęcia gwiazdy, znajdują się porozrzucane elementy odzieży. Sterta niechlujnie ułożonych ubrań i butów prezentuje się niezbyt elegancko, ale której z nas się to nie zdarzyło, szykując się do wielkiego wydarzenia.

Widać, że Kożuchowska musiała wyjątkowo spieszyć się do wyjścia, a stylizację przygotowywała na ostatnią chwilę, o czym świadczy pytanie, jakie skierowała do internautek. Aktorka nawiązała do swojego dylematu związanego z wyborem obuwia:

Dziewczyny! Znacie to?

Który model szpilek ostatecznie wybrała? Tego już nie zdradziła.

Zobaczcie, jak wygląda garderoba Małgosi. Dobrze wiedzieć, że nawet jej zdarza się czasami nieco „zaszaleć” przy wyborze kreacji i dodatków.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska - jak mieszka

Małgorzata Kożuchowska - jak mieszka

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Komentarze

  • Gość pisze:

    U mnie też często zdarza się że mam porozrzucane ciuchy. Szczególnie jak się szykuje na spotkanie. Ale potem wszytsko sprzatam, na koniec zawsze też irobota włączam, by dokładnie odkurzył podłogi. Na ubraniach często mam włosy a on dobrze je zbiera.

  • Stara kobieta ktora wiele widziala pisze:

    Szkoda kobieto, ze nie czujesz obciachu, nie mowiac o wstydzie z powodu epatowania kultem „miec” i braku epatii, wbrew chrystusowym wartosciom, ktore sie samej wyznaje. Oby Ukrainki, Afganki, Syryjki, mialy tylko takie problemy, ktore szpilki wlozyc…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×