Małgorzata Kożuchowska z okazji miliona fanów na Instagramie zaszalała z fryzurą. Jak świętować, to na całego

Małgorzata Kożuchowska: milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska: milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska ma już 1 milion fanów na Instagramie. Gwiazda z tej okazji opublikowała zdjęcie w szalonej fryzurze. Szybka zmiana na poprawę humoru.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zaangażowana w akcję #zostańwdomu. W czasie panującej epidemii koronawirusa w Polsce zachęca, by spędzać czas w domu. Aby uprzyjemnić swoim fanom kwarantannę, regularnie dodaje nowe posty w mediach społecznościowych. Pokazała już swoją garderobę, regularnie bierze udział w pogadankach na Instagramie i publikuje archiwalne zdjęcia z początków swojej kariery.

Niedawno aktorka udowodniła, że nawet w czasie trwającej epidemii nie narzeka na nudę. Przy okazji mogliśmy zobaczyć jej domowe biuro. Piękne wnętrza zachwyciły internautów.

Małgorzata Kożuchowska w zielonych włosach świętuje milion na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska mimo trudnego czasu, ma powód do uśmiechu. Gwiazda przekroczyła właśnie granicę 1 miliona fanów na Instagramie. Taką popularnością w internecie w Polsce może pochwalić się tylko kilka gwiazd. Tym samym aktorka dołączyła do Anny Lewandowskiej i jej męża, Ewy Chodakowskiej, Julii Wieniawy czy Roksany Węgiel.

Swój wirtualny sukces gwiazda uczciła zabawnym zdjęciem. Małgorzata Kożuchowska w zielonych włosach (peruka) podziękowała internautom za wsparcie i zaufanie.

Trzeba przyznać, że Małgosi we wszystkim jest do twarzy – nawet w zielonych lokach. Zdjęcie opatrzyła wesołym podpisem.

„Strasna zaba”. Kolejny poniedziałek w domowej kwarantannie! Nawet jeśli nie jest Ci do śmiechu spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się!!!

Obserwatorzy gwiazdy zareagowali na jej post z wielkim entuzjazmem:

  • Uroczo Pani wygląda w tej peruce.
  • Dzień dobry Pani Małgosiu, śmieje się moja gebusia na widok Pani zdjęcia. Teraz dobry humor to podstawa życia.
  • Uroczo, pięknemu we wszystkim pięknie

Trudno nie zgodzić się z internautami, którzy uważają, że w czasie kwarantanny odrobina uśmiechu przyda się każdemu. Małgorzata Kożuchowska jak widać, również zachowuje zdrowy dystans i poczucie humoru.


Małgorzata Kożuchowska ma milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska ma milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska - milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska - milion fanów na Instagramie

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×