Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn. Stylowo jak w luksusowym hotelu

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet w swoim domu. Stylowe wnętrze zachwyciło internautów. Możemy też zobaczyć, jak wyrósł jej syn.

Małgorzata Kożuchowska jest przykładem na to, że kariera zawodowa może iść w parze z macierzyństwem. Aktorka regularnie pojawia się na planach zdjęciowych, realizuje kampanie reklamowe, a także prowadzi konta w mediach społecznościowych. Niedawno to właśnie tam zdradziła, że ma za sobą bardzo intensywny czas:

Ostatni tydzień przed Świętami to okres, kiedy pracy jest bardzo dużo, a czasu, jak na złość, bardzo mało. Cieszę się więc z każdej chwili odpoczynku, a najlepiej odpoczywa się oczywiście… przy kawie! – zdradziła we wpisie na Instagramie.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia Kożuchowskiej udało się nieco zwolnić. Wykorzystała czas dekorowanie pierniczków z mężem Bartkiem Wróblewskim oraz synkiem Jasiem. Ozdabiali je m.in. lukrem, czekoladą oraz wiórkami kokosowymi. Słodkości wyglądały jak ze świątecznej reklamy.

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się Jaś

Kożuchowska, gdy została mamą, miała 43 lata. W rozmowie z Baby by Ann wymieniła zalety późnego macierzyństwa:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem.

Małgorzata stara się jak najlepiej zajmować synem. Spędza z Jasiem czas wolny oraz dba o jego edukację. Niedawno dodała zdjęcie, na którym pozuje z chłopcem w gabinecie. Stylowe wnętrza przyciągają uwagę.

Znajduje się tam biurko z przepięknym, masywnym blatem w wiśniowym kolorze, na którym stoi lampa z oryginalnym kloszem. W pomieszczeniu wiszą zasłony w kolorze brudnego różu. Aktorka w opisie poinformowała, że w gabinecie jej syn korzysta z popularnej platformy edukacyjnej. Uczą się przez zabawę:

Na platformie, jest prawie 65 tysięcy rozmaitych gier, filmów, quizów i zagadek, które dopasowane są do wieku dzieci, a dzięki pomocy lektora, Jaś może też sam korzystać z platfomy.

Internauci są zachwyceni zarówno stylowym wnętrzem, jak i tym, jak prezentuje się aktorka:

  • Jest Pani prześliczna! Ale Jasiu duży! Niezmiennie mnie to zadziwia, bo mój Jaś jest w wieku Pani Jasia i nie widzę aż tak bardzo, że tak szybko rośnie.
  • Pani Gosiu, jaka piękna lampa, cudo.
  • Piękne jest to pomieszczenie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Nauka w takich warunkach z pewnością jest przyjemnością.


Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska - nowa fryzura

Małgorzata Kożuchowska - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×