Szukaj

Małgorzata Kożuchowska odwołała wyjazd z okazji 10. rocznicy ślubu żeby zagrać w tym filmie! To będzie przełom w jej karierze!

Małgorzata Kożuchowska zagra u Patryka Vegi

Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie Patryka Vegi

Dla tego filmu Małgorzata Kożuchowska odwołała wyjazd z okazji 10. rocznicy ślubu. Ona i jej ukochany planowali wyjechać do Japonii pod koniec sierpnia, a aktorka miała z tej okazji wziąć miesiąc urlopu. Po zakończeniu zdjęć do Drugiej Szansy, którą TVN ściąga z ramówki, jej kalendarz nieco się rozluźnił, była to więc idealna okazja na wakacyjne szaleństwo u boku partnera. Wygląda jednak na to, że z zagranicznych wojaży nici. Gwiazda w czerwcu zaczyna zdjęcia do nowego filmu.

To będzie bez wątpienia kamień milowy w jej zawodowych podbojach i dorobku aktorskim. Jeśli kochaliście ją za łagodną Hankę MostowiakM jak Miłość lub zabawną Natalię Boską rodzinki.pl możecie się nieźle zdziwić – Patryk Vega dopiął bowiem swego i zaangażował jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce do swojego nowego hitu! Reżyser zabrał się za kręcenie filmu sensacyjnego o psychopatycznym morderstwie i tak, jak zapowiadał od dawna, zaproponował rolę Kożuchowskiej, a ona z radością ją przyjęła!

Wizerunek Małgorzaty w mediach jest bez zarzutu. Zawsze uprzejma, miła, uśmiechnięta, anioł nie kobieta. Teraz wszystko ulegnie zmianie, bo Vega zaproponował Kożuchowskiej rolę, w jakiej nigdy jeszcze jej nie widzieliśmy:

Małgosia wcieli się w ostrą policjantkę. Jej bohaterka to twarda i bezwzględna babka, która potrafi „rzucić mięsem” – wyjawia Flesz

U boku Kożuchowskiej pojawią się między innymi Andrzej Grabowski i Daria Widawska, a zdjęcia rozpoczną się już za kilka dni. To będzie prawdziwy zwrot w karierze Małgorzaty, której „rzucanie mięsem” na ekranie ograniczało się do tej pory do soczystego „cholera jasna”.

Jak myślicie, uda jej się zerwać z budowanym przez lata wizerunkiem?

Półnaga Małgorzata Kożuchowska chłodzi swoje boskie ciało w basenie. Jest luksusowo

TVN tego nie pokazał! Małgorzata Kożuchowska w przepięknej sukni ślubnej składa przysięgę małżeńską. Mamy zdjęcia!

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu w domowym zaciszu. Co za luksusy!


Półnaga Małgorzata Kożuchowska chłodzi ciało w basenie

Półnaga Małgorzata Kożuchowska chłodzi ciało w basenie

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Chanel w Paryżu

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Chanel w Paryżu

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×