Małgorzata Kożuchowska wyszła bez spodni?! Internauci byli w szoku, a zareagował nawet sam Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska wyszła na ulicę bez spodni?! Tak to wyglądało. Obok tego widoku nie mógł przejść obojętnie nawet prezydent Andrzej Duda.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której nie trzeba nikomu nie przedstawiać. Rozgłos przyniosła jej rola w filmie Młode wilki. Później grała jeszcze w następujących obrazach: Kiler, Kiler-ów 2-óch, M jak miłość, Zróbmy sobie wnuka, Komornik, Rodzinka.pl, Wyszyński – zemsta czy przebaczenie. Niebawem zobaczymy ją w filmie Zołza według scenariusza Ilony Łepkowskiej.

51-latka już włączyła się w akcję promowania dzieła.

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcia bez spodni?!

Z tej okazji zamieściła na Instagramie zdjęcia, do których zapozowała w kawiarni. Miała na sobie błękitną koszulę i szorty w „cielistym” kolorze. W opisie albumu napisała:

Wróciłam z wakacji i od razu wpadłam w wir pracy nad promocją mojego najnowszego filmu Zołza. Na szczęście kawa dodaje energii. Jeszcze łyk i wracam do pracy, bo premiera tuż tuż! Kto czeka?

Kolor spodenek Gosi był niemal identyczny jak kolor jej opalonej skóry. Przez to część fanów w pierwszej chwili pomyślała, że ma ona na sobie tylko koszulę!

 • Trzeba było do naga się rozebrać!!!!! Twoja epoka już minęła!!!!!

 • Wszystko OK. Tylko teraz wszystkie celebrytki występują w samych koszulach… to taka moda teraz w Polsce? – pisały internautki.

Zaskoczona artystka musiała prostować tego typu wypowiedzi. Mimo wszystko, większość użytkowników Instagrama doceniła jej look. Wśród nich znalazł się m.in. prezydent Andrzej Duda, który zostawił „serduszko” przy zdjęciach aktorki.

A jak wam się podoba kreacja bohaterki tekstu?

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Kożuchowskiej

Łepkowska, która powierzyła Gosi rolę w Zołzy, jest wielką fanką jej talent. Jak sama twierdzi, aktorka potrafi się wcielić w niemal każdą rolę. W rozmowie z Super Expressem wskazała:

Jest osobą, która moim zdaniem jest w stanie zagrać i złą i dobrą. Sama to przeżyłam, ponieważ Hanka Mostowiak na początku była straszliwą suką, która chciała zniszczyć rodzinę Mostowiaków i jakoś tę przemianę fantastycznie, dość karkołomną, Małgosia zagrała i była wiarygodna, zarówno na początku serialu jako ta zła, jak i później jako ta idealna matka, żona i synowa.

Więcej o ich relacjach przeczytacie tutaj.


Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcia bez spodni?!

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcia bez spodni?!

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcia bez spodni?!

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcia bez spodni?!

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Małgorzata Kożuchowska - Gala Derby 2022

Komentarze

 • Gośćxyz pisze:

  Ładnie wygląda. Nie istotne komu się nie podoba. A czas, czy pociąg pięćdziesiątek skoro ktoś uważa, że odjechał, to śpieszę donieść, że są jeszcze jachty i samoloty.

 • Gość pisze:

  Ładnie wygląda! Prezydent zajmuje się wyglądem Kożuchowskiej ? no tak to już wszystko wiadomo!!!

 • Gość pisze:

  ta Cecylia to jakaś nawiedzona Pisowka , na szacunek trzeba zasłużyć , zamiast dawać gwiazdke aktorce w gaciach , zacznie zajmować się ratowaniem przyrody ,psalm 000,0

 • Gość pisze:

  A się nabotoksowła

 • Gość pisze:

  Kto to jest Kożuchowska???? aaaaaaaaaa to ta co cudownie zaszła w ciążę ????? nie naturalnie,nie in vitro. tylko trzecią metodą.naród głupi to wszystko pochłonie,nawet brednie kożuchowskie,-pamiętam ten wywiad!!!!!!

 • Gość pisze:

  Żenada te komentarze…Czy WSZYSCY nie widzą,że Pani Małgosia ma oczywiście ubrane krótkie spodenki,tyle że w modnym cielistym kolorze??????

 • Gość pisze:

  Zdrowia no stress nie samą pracą człowiek źyje kanikuły kanikuły słonce plaza d..peczki nadziane ciasteczka albo tylko nadziane trudno póświęce i zamienie z tobą ale po nocy poślubnej znów mówię sam do siebie na 11 najlepiej od razu 4 pasy w 1 strone po co stac jak w szczecinie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Prezydencie Polski! Czy Pan nie ma co robić,tylko przeglądać insta???W kraju bieda,drożyzna nieprawdopodobna.brak węgla,drewna,szaleje Covid,wojna obok Polski. Pan na luzie.

  • Gość pisze:

   Na tyle Pana stać Panie Prezydencie?

  • Gość pisze:

   bo to jest taki niby-prezydent , jak cały ten rząd na niby

  • Gość pisze:

   Nudzi się panu prezydentowi, to co ma robić?

  • Cecylia Młynek. pisze:

   Do Gościa. Kochaj bliźniego jak siebie samego.
   Zadam to samo pytanie, Co Gość robi tu na insta?
   Najrozsądniej było by zająć się
   sobą i swoją rodziną,
   Drogi Gościu, a gdzie szacunek dla głowy Państwa?
   Dla Pana Prezydenta.
   Drodzy bliźni, -komentujący. Serdecznie
   Pozdrawiam Was, Słowem Żywota Wiecznego.
   Niech ci błogosławi z Syjonu Pan, Który
   stworzył niebo i ziemię. Psalm:134,3

  • Gość pisze:

   czy pani Cecylia Młynek brała dziś lekarstwa???????????

  • Agi pisze:

   Dudusiowi wolno, przciesz on i tak nic nierobi, czeka tylko co kaczorek powie. A potem probuje to tak mowic jak by to bylo jego zdanie. 😂😂

  • Gość 2 pisze:

   A ty gdzie byłeś wcześniej że nie masz opału na zimę… Krytykować to każdy umie weź się za myślenie a nie tylko liczysz że ci na tacy podadzą.

  • Gość pisze:

   GOŚĆ 2—–jesteś chyba wychowany na TVP.Nie piszę ,że nie mam węgla.! Piszę że ogólnie w Polsce brak węgla.nawet w blokach dupa ci zmarzie jak elektrociepłownie nie będą miec węgla.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×