Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Prawie jej nie poznaliśmy

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze spaceru z psem. Gwiazda pozuje na nim bez odrobiny makijażu. Jak wygląda i jak na wpis zareagowali fani?

Małgorzata Kożuchowska na brak zajęć narzekać nie może. Aktorka regularnie pojawia się na planach zdjęciowych, a także bierze udział w branżowych imprezach. Okazuje się, że nawet w dni wolne gwiazda stara się być jak najbardziej aktywna.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska nie oszczędzała na imprezie urodzinowej syna. Do sieci trafiły zdjęcia. Było na bogato! Kosmos!

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Jak wygląda?

Tak jak w sobotę, kiedy Małgosia odpoczywała od obowiązków. Aktorka, korzystając ze słonecznej pogody, ubrała się w luźne, sportowe ubrania i wybrała się na spacer z psem.

W swoim towarzystwie czuli się doskonale, o czym może świadczyć najnowsze zdjęcie, które gwiazda opublikowała na Instagramie. Uśmiechnięta aktorka pozowała u boku radosnego czworonożnego przyjaciela.

Uśmiechy od ucha do ucha#saturday #bestfriends #dogs #grey #mila #autumn #sun #only #positivevibes – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: To dopiero powrót! Małgosia Kożuchowska jeszcze nie zagrała, a już huczy w mediach. Nie tylko fani „M jak miłość” będą w siódmym niebie!

Chociaż na zdjęciu Małgorzata Kożuchowska pozowała bez makijażu i wymyślnej stylizacji, fotografia bardzo spodobała się jej obserwującym. To oni, pod adresem aktorki i jej pieska, nie szczędzili komplementów:

  • Nawet podobne uśmiechy.
  • Jak ładnie się uśmiechacie. Z takim przytulasem to o radość nie trudno. Mam to szczęście, że tez mam takie uśmiechasy w domu.
  • Zdrowy, piękny uśmiech.
  • Jak Pani jest obok, to piesek szczęśliwy.
  • Piękna Gosia. Bardzo mi się podoba.
  • Super, że Pani tak bardzo kocha zwierzaki. Uwielbiam takich ludzi.

Trzeba przyznać, że to zdjęcie jest niezwykle urocze, a gwiazda nie potrzebuje makijażu, by wyglądać świetnie. Zresztą nie pierwszy raz mogli przekonać się o tym jej fani. Aktorka znana jest z tego, że regularnie udostępnia naturalne zdjęcia.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska cała w dżinsie promuje książkę Kingi Burzyńskiej. Ale figura!


Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska celebruje urodziny synka

Małgorzata Kożuchowska celebruje urodziny synka

Małgorzata Kożuchowska – wybory parlamentarne 2019

Małgorzata Kożuchowska – wybory parlamentarne 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×