51-letnia Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu: „Sucha, zaczerwieniona skóra”. Nie na takie widoki liczyli fani aktorki

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Aktorka ma 51 lat i nie zawahała się opublikować odważnego zdjęcia. Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska od lat ma ugruntowaną pozycję w zawodzie. Młode wilki, Kiler, Kiler-ów 2-óch – to jedne z pierwszych filmów z jej udziałem. W 2000 roku zadebiutowała w roli Hanki Mostowiak w M jak miłośćW telenoweli grała przez ponad dziesięć lat, aż w końcu postanowiła odejść z produkcji. Produkcja postanowiła uśmiercić jej bohaterkę. Scena dosyć długo była komentowana i zainspirowała całe mnóstwo memów.

Nie spodziewałam się, że stanie się to takim przyczynkiem do memów. I że ta scena przejdzie do historii i będzie się ciągnęła za mną do końca życia. Na początku nie poczułam, że to może być wymierzone we mnie, myślałam raczej, że to jakaś niedoróbka. Wtedy nie miało to jeszcze aż takiej siły rażenia. Dopiero po jakimś czasie nabrało rozpędu. Miałam poczucie, że płacę za nieswój błąd. Zrozumiałam jednak, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić, bo to żyje swoim życiem. Uznałam więc, że lepiej to polubić, niż z tym walczyć – mówiła Kożuchowska po latach.

Wkrótce po odejściu z M jak miłość rozpoczęła pracę na planach innych produkcji, między innymi zagrała w Drugiej szansieRodzince.pl czy Plagach Breslau. W 2004 roku wydała płytę W futrze. Ostatnio do kin weszły nowe filmy z jej udziałem Zołza i Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle.

O pracy i życiu prywatnym Małgorzata niedawno opowiedziała w wywiadzie z Magdą Mołek. Rozmowa gwiazd wzbudziła mieszane uczucia wśród widzów. Popularność aktorki przeniosła się do sieci i obserwuje ją tam już ponad milion internautów. W czwartek pokazała odważne zdjęcie bez grama makijażu. Co piszą fani?

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska odważnie pokazała się na Instagramie bez makijażu. Aktorka ma 51 lat, ale cery może jej pozazdrościć wiele kobiet. W dzisiejszym poście zdradziła, jak dba o skórę.

Sucha, zaczerwieniona, pozbawiona blasku i napięta skóra? Znacie to? – zaczęła wpis i zarekomendowała produkt.

Małgorzata Kożuchowska niezmiennie zachwyca idealną figurą, a jej wybory modowe są inspiracja wielu kobiet. Tym razem komplementy płyną między innymi dlatego, że bez makijażu wygląda jak milion dolarów. Są nawet tacy, którzy sugerując się opisem o zaczerwienieniach, spodziewali się odważniejszego zdjęcia pełnego niedoskonałości – najwyraźniej u aktorki szukać ich na próżno.

  • Jakie kuszące spojrzenie, śliczna jestes.
  • Piękna pani jest, pani Małgorzato.
  • Urocza jesteś Małgosiu miłego wieczoru pozdrawiam serdecznie.
  • Wspaniale. Cera cudna. Pozazdrościć.
  • Śliczna jak zawsze!

Jesteście fanami talentu i urody Małgorzaty Kożuchowskiej?


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka na zdjęciach z wakacji

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka na zdjęciach z wakacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×