Małgorzata Kożuchowska bez grama makijażu i po treningu. Ona właśnie skończyła 50 lat?!

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu i po wyczerpującym treningu. Wygląda jak nastolatka. Aż trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 50 la!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Widzowie kojarzą ją m.in. z M jak miłość, Kilera, Rodzinki.pl oraz Prawa Agaty. 

Od kilku lat udanie łączy karierę z wychowywaniem Jasia. Została mamą w wieku 43 lat, a w jednym z wywiadów wymieniła zalety późnego macierzyństwa:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem – mówiła w Baby by Ann.

Kożuchowska jest aktywną użytkowniczką social mediów. Tam odsłania wybrane momenty życia prywatnego. Na przykład niedawno pochwaliła się zachwycającą fotografią z mamą.

Podzieliła się także tym, jak celebruje 50. urodziny. Pokazała całą masę zdjęć – na niektórych pozuje z synkiem, na innych towarzyszą jej znajomi, na kolejnych znajduje się sama, jeszcze inne powstało w trakcie ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim. Do jubileuszu nawiązała w opisie. Podkreśliła, że chociaż za sobą niemało doświadczeń, jej apetyt na życie ani trochę nie maleje:

Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia – czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham – dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać (…).

Zdradziła także, że zrobiła sobie prezent i razem z Katarzyną Mongomery zaplanowała podcast Niekończące się historie. Pierwszym jej gościem była mama, z którą rozmawiała między innymi o macierzyństwie.

We wtorek na Instagramie Małgorzaty pojawiły się zdjęcia, na których pozuje zupełnie bez makijażu. Wygląda jak nastolatka.

Jak wygląda Małgorzata Kożuchowska bez makijażu?

Kiedy patrzymy na młodzieńczą energię Małgorzaty i jej piękna promienną cerę, trudno się zgodzić z jej metryką. Na zdjęciach, które pojawiły się na jej Instastory, a pozuje do nich bez grama makijażu i po intensywnym treningu, wygląda raczej jak nastolatka. Efekt pogłębia zabawna mina na jednym z kadrów.  Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2021

Małgorzata Kożuchowska - Majówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×