Małgorzata Kożuchowska z okazji miliona fanów zdobyła się na coś pięknego. Teraz każdy może być jak ona

Małgorzata Kożuchowska: milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska: milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska uczciła milion fanów na Instagramie w szczególny sposób. Gwiazda wpadła na pomysł, którym zachwyciła wielu internautów. O co chodzi w akcji Milion na milion?

Małgorzata Kożuchowska już wiele razy angażowała się w charytatywne akcje. Pomagała potrzebującym zwierzętom przetrwać zimę, wspierała działania na rzecz akcji Wielcy Małym, zapraszała fanów na wielką galę charytatywną organizowaną przez fundację Mam Marzenie, która pomaga spełniać marzenia dzieci chorych na ciężkie choroby, a także co roku bierze udział w akcji Szlachetna Paczka.

Milion na milion – zbiórka Małgorzaty Kożuchowskiej

W tym roku aktorka zwraca uwagę na dzieci z ubogich rodzin. W Polsce nawet pół miliona dzieci żyje w skrajnym ubóstwie, a w obecnej sytuacji, gdy większość placówek oświatowych stara się realizować program nauczania zdalnie, dzieci z ubogich rodzin nie mają szans w nich uczestniczyć.

Kiedy kilka dni temu na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawił się milionowy internauta obserwujący jej konto. Gwiazda postanowiła podzielić się dobrą energią i wykorzystać swoje możliwości do pomocy innym.

Z okazji 1 mln obserwatorów na Instagramie zapraszam Was do wzięcia udziału w zbiórce 1 000 000 zł, aby pomóc dzieciom z najuboższych rodzin. Ja wpłacam pierwsza! Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu – laptopy, tablety, który umożliwi dzieciom uczestnictwo w zajęciach online, zdobywanie wiedzy i podjęcie walki o lepszą przyszłość. Pomagajmy razem! – napisała w poście gwiazda.

Aktorka uruchomiła zbiórkę środków, które w całości zostaną przekazane na zakup komputerów, laptopów i tabletów.  Na start przeznaczyła 30 000 złotych, które zasiliło konto inicjatywy.

Wierzę w ludzi i ich dobrą wolę. Te wszystkie osoby, które obserwują mnie w mediach społecznościowych to ogromny kapitał, który chcę jako osoba publiczna wykorzystać realizując projekt charytatywny. Pomyślałam – skoro mam milion obserwujących na Instagramie, to razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego! Razem możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują i bez tej pomocy nie mają szans na lepsze jutro!” mówi inicjatorka zbiórki Małgorzata Kożuchowska , która ruszyła właśnie na portalu siepomaga.pl – napisała Małgorzata Kożuchowska.

Akcja Milion na milion daje szanse, by odrobinę wspomóc tych z najuboższych rodzin, którzy z powodu braku pieniędzy nie mają dostępu do nowych technologii i nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

Dołączycie się do akcji Małgorzaty Kożuchowskiej? Zainteresowanych odsyłamy tutaj.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

akcja Małgorzaty Kożuchowskiej

akcja Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska ma milion fanów na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska ma milion fanów na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×