Małgorzata Kożuchowska wyprawiła w ogrodzie swoje 49 urodziny. Nie zabrakło gwiazd. Jest nawet Gessler!

Małgorzata Kożuchowska – 49 urodziny

Małgorzata Kożuchowska – 49 urodziny

Małgorzata Kożuchowska obchodzi dziś 49 urodziny. Nie może zorganizować wystawnego przyjęcia, dlatego swoich fanów zaprasza na wirtualną imprezę na Instagramie. Z tej okazji opublikowała piękne zaproszenie wideo na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska wciąż należy do czołówki najpopularniejszych polskich aktorek. Nie dość, że gra w wielu telewizyjnych serialach, to nieustannie gości na okładkach kolorowych pism. Uważana jest za ikonę stylu.

Małgorzata Kożuchowska: kariera

Kożuchowska po raz pierwszy w serialu telewizyjnym pojawiła się w 1994 roku – zagrała w Fitness Club, a w 1999 otrzymała pierwszą nagrodę przyznawaną przez Akademię Teatralną w Warszawie dla absolwentki szkoły aktorskiej, która w pięć lat po jej ukończeniu osiągnęła najlepsze wyniki w zawodzie.

W 2014 roku została mamą i od tamtej pory jej życie się zmieniło. Oprócz tego, że doskonale odnajduje się w grywanych przez siebie postaciach, to także świetnie spełnia się w roli matki. Wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim, wychowują synka Jasia. Kożuchowska matką została w wielu 42 lat.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią – odpowiedziała w Twoim Stylu.

Małgorzata Kożuchowska i jej sukcesy

Podobno była słodką dziewczynką, roztrzepaną nastolatką i zwariowaną studentką. Dziś to stylowa, pewna siebie kobieta, która doskonale wie, czego chce od życia.

Popełniam błędy. Chcę z nimi walczyć, potykam się, przewracam, ale zawsze wstaję i chcę iść dalej. Okazuje się, że ktoś, kto się uśmiecha z okładek, ubiera w ładne sukienki i występuje w telewizji, tak samo jak każdy boksuje się z rzeczywistością. I tak samo czuje – mówiła w Gali.

Kożuchowska przyznaje, że czuje się spełnioną kobietą zarówno w życiu zawodowym, jak i w prywatnym. Za swój sukces uznaje fakt, że założyła rodzinę, ma męża i dziecko.

Jestem szczęśliwa, że udało mi się to pogodzić, i to naprawdę gra. Dzięki temu, co mam, upływ czasu mnie nie przeraża, a wręcz pomaga mi patrzeć też w przyszłość z podniesioną głową i dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi – opowiadała w Vivie!.

Małgorzata Kożuchowska: urodziny z gwiazdami

Aktorka z powodu pandemii nie może wyprawić hucznego przyjęcia. Urodziny spędzi z rodziną, ale dla fanów ma niespodziankę. Swoich sympatyków zaprosiła na „symboliczny” urodzinowy tort rodem z „Alicji w Krainie Czarów”:

O 21 na live’a na Instastories! – napisała Małgorzata.

49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej uczciły także gwiazdy. Do ogrodu aktorki zaproszeni zostali jej znani przyjaciele, z Magdą Gessler, Joanną Koroniewską i Dawidem Wolińskim na czele. Oczywiście cała ekipa wzięła udział w zabawnym spocie urodzinowym, w którym każdy z gości pozuje wystylizowany na dawne lata. To, co wszystkich łączy to kawałek tego samego tortu i ogrodowa sceneria.

Dzień wcześniej aktorka poprosiła o szczególny prezent.

Człowiek z wiekiem dziecinnieje… Taka refleksja w wigilię urodzin. Jutro zapraszam Was na urodzinowego live’a o 21:00! Wpadajcie! Koniecznie zajrzyjcie na moją zbiórkę na @siepomaga, gdzie ciągle zbieramy pieniądze na laptopy dla dzieci z najuboższych rodzin, żeby mogły się uczyć. Wasze wpłaty będą dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym! – napisała gwiazda.

Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Magda Gessler – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Magda Gessler – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Joanna Koroniewska – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Joanna Koroniewska – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Ada Fijał – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Ada Fijał – 49 urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×