Małgorzata Godlewska wraca odmieniona. Burza blond loków nie wszystkim przypadła do gustu

Małgorzata Godlewska przeszła metamorfozę

Małgorzata Godlewska przeszła metamorfozę

Małgorzata Godlewska na chwilę zniknęła z social mediów, by wrócić odmieniona. Pokazała nową fryzurę i wywołała w sieci prawdziwą burzę. Co nie spodobało się internautom?

Małgorzacie Godlewskiej zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy wraz z siostrą, Esmeraldą Godlewską, wrzuciły do internetu cover jednej ze świątecznych piosenek. Choć ich wykonanie było dalekie od ideału, stało się viralem.

Siostry zyskały ogromną popularność, którą podtrzymywały, publikując co jakiś czas nowe utwory. W krótkim czasie zaczęły spływać do nich propozycje zawodowe. Celebrytki poprowadziły kilka programów na antenie 4Fun Dance – Pogodynki GodlewskieNaga prawda o pogodzie oraz Hejt lista. Wyruszyły także w trasę koncertową. Choć wydawałby się, że są nierozłączne, po jednej z głośnych kłótni na pokładzie samolotu do Amsterdamu zrezygnowały ze wspólnych występów.

Małgorzata Godlewska została blondynką

Małgorzata, w przeciwieństwie do swojej siostry, nie porzuciła kariery wokalnej. Nadal zdarza jej się grywać koncerty w klubach, a w sieci regularnie udostępnia kolejne nagrania ze swoimi wokalnymi popisami.

Piosenkarka od kilku lat jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie publikuje fotografie z kolejnych sesji zdjęciowych oraz te wykonane w domowym zaciszu. Niektóre z nich są bardzo odważne. Ostatnio udostępniła kadry, na których prezentuje nową fryzurę. Okazuje się, że teraz ma na głowie burzę blond loków.

Małgorzata Godlewska w blondzie

Małgorzata Godlewska w blondzie

Choć w sieci nie brakuje amatorów jej urody, którym bardzo spodobała się jej nowa fryzura, wielu internautów zarzuca, że poddała zdjęcia obróbce w programach graficznych, przez co wygląda na nich bardzo nienaturalnie:

  • Ile tego Photoshopa.
  • Pokaż swoją prawdziwą twarz.
  • Bardzo się nie akceptujesz. Tyle Photoshopa.
  • Retusz taki, że aż boli.
  • Gosieńko, ciekawa jestem, jak wyglądasz faktycznie, bez photoshopa, bez makijażu i doczepionych włosów. Czekam na realną fotę, tak z ciekawości.

Godlewska od początku musi stawiać czoła krytyce internautów, jednak można odnieść wrażenie, że niepochlebne komentarze spływają po niej jak po kaczce, a ona nie zamierza rezygnować z realizacji swoich marzeń o wielkiej karierze.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć odmienionej Małgorzaty. Podoba wam się jej nowa fryzura?


Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Małgorzata Godlewska w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×