Zapracowana siostra Godlewska pokazała się po 24-godzinnym dyżurze w szpitalu. Koronawirus jej nie straszny

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska, oprócz bycia celebrytką, ma też wyuczony zawód. Jest pielęgniarką i w dobie koronawirusa znalazła się na pierwszej linii frontu. Właśnie podzieliła się refleksją po dyżurze w szpitalu. Co napisała?

Małgorzata Godlewska jest z tego rodzaju celebrytek, które żartobliwie określa się jako te, które są znane z tego, że są znane. Popularność zdobyła już kilka lat temu, kiedy wraz ze swoją siostrą Moniką, ukrywającą się pod pseudonimem Esmeralda, nagrały cover polskiej kolędy. Ich wersja podbiła internet, co stało się niemałym zaskoczeniem, bo wokalnie panie nie prezentują wysokiego poziomu.

Siostry stały się bardzo rozpoznawalne i co jakiś czas publikowały kolejne utwory. Po pewnym czasie zaczęły nawet koncertować, a nawet miały swój program w telewizji. Pokłóciły się jednak i ich drogi się rozeszły.

Esmeralda skupiła się na sporcie i zaczęła występować w Fame MMA. Małgorzata z kolei dalej grywa koncerty w klubach i wydaje nowe piosenki, a internauci chwalą ją, że śpiewa coraz lepiej.

Niewiele osób jednak wie, że jest ona także pielęgniarka i czynnie wykonuje swój zawód z jednym z warszawskich szpitali. Obecnie znalazła się więc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Małgorzata Godlewska po dyżurze w szpitalu. Co napisała?

Małgorzata Godlewska podzieliła się ze swoimi obserwującymi przemyśleniami, po dyżurze w szpitalu. Aż trudno uwierzyć, patrząc na opublikowaną fotografię, że spędziła w pracy ostatnie 24 godziny. Piękny makijaż, wyeksponowany dekolt, dopracowana fryzura.

Dzień dobry Kochani,⠀
Jak idzie Wam odosobnienie? Niesamowite jak w jednej chwili może zmienić się nasze życie.
Ja właśnie wróciłam z pierwszego 24 godzinnego dyżuru w szpitalu.

Pierwszy raz zostawiałam mojego psa. Pana Kapelusznika na tak długo. Dziękuję przyjaciołom, że go odwiedzali i dbali by czuł się komfortowo.⠀
Wszystko się zmienia, ale będzie dobrze – napisała.

Małgorzata Godlewska po dyżurze w szpitalu

Małgorzata Godlewska po dyżurze w szpitalu

Jak widzicie, celebrytka ma bardzo odpowiedzialny zawód, a obecnie znalazła się na pierwszej linii frontu w walce z wirusem. Nie traci jednak ducha i wspiera fanów, którzy odwdzięczają się jej dobrym słowem.

  • Ulubiona pielęgniarka, taka to każde serce wprowadzi we właściwy rytm.
  • Gośka najlepiej wyglądasz w swoim ubranku pielęgniarki.
  • Wyglądasz przepięknie i bardzo Ci dziękuję za to co robisz w tych trudnych czasach trzymaj się tam.
  • Niech Bóg cię błogosławi za dobre serce – piszą internauci.

Małgorzata Godlewska na Urodzinach Pudelka

Małgorzata Godlewska na Urodzinach Pudelka

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×