Gwiazda disco polo pochwaliła się zdjęciem bliźniaków. Do ostatnich chwil ukrywała ciążę

Małgorzata Główka urodziła bliźniaki

Małgorzata Główka urodziła bliźniaki

Małgorzata Główka jest jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Gwiazda wykorzystała przerwę od koncertów i sprytnie ukryła swoją ciążę przed fanami. Teraz pochwaliła się maleństwami na Instagramie.

Małgorzata Główka, to żona jednego z najbardziej utalentowanych trenerów młodych adeptów siatkówki – Mateusza Grabdy. Wokalistka jest perfekcjonistką w każdym calu. Tuż po sezonie koncertowym 2018 zaszła w ciąże, a z racji tego, że zimą koncerty plenerowe nie są organizowane, mogła sprytnie ukryć ciążowe krągłości.

Gwiazda nie informowała też swoich fanów o powiększeniu się rodziny, zasłaniając brzuszek. Małgosia nie przybrała też zbytnio na wadze, co dodatkowo ułatwiło jej kamuflaż. Teraz pochwaliła się z fanami swoim szczęściem i wrzuciła urocze zdjęcie maluszków na swój Instagram.

Nadszedł czas abym podzieliła się z Wami już oficjalnie dobrą nowiną. Ponad miesiąc temu zostałam Mamą cudownych bliźniaków Zosi i Stasia. Okres ciąży pozostawiłam w tajemnicy dla siebie oraz bliskich. Mam bardzo piękny czas za sobą i jeszcze piękniejszy przed sobą. Oczywiście wracam kochani do Was z podwójną siłą, więc do zobaczenia na koncertach – napisała na Instagramie

Widać, że urocze maluszki świetnie czują się przy mamie. W końcu słuchały jej głosu przez ostatnie miesiące siedząc w brzuszku. Na pewno nie mogły narzekać na ciszę. Piosenkarka ma nie tylko wspaniałą figurę, ale i rewelacyjną barwę głosu, której dzieciaczki nie są w stanie pomylić z nikim innym.

Małgorzata Główka – czy planuje urlop macierzyński?

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy powiększenia się rodziny, a Gosię zobaczycie już niedługo na koncertach zespołu Camasutra, bo jak napisała w poście, nie zamierza zbyt długo siedzieć na urlopie macierzyńskim. Co oczywiście nie oznacza, że spędzi całe tygodnie w trasie koncertowej. Już niejednokrotnie pokazała, że ma poukładane w głowie i rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

 

Zobacz: Daniel Martyniuk szaleje ze szczęścia na rodzinnej majówce! Syn króla disco polo pochwalił się swoją córką, żoną oraz teściową!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry uczcili urodziny księcia George’a w piękny sposób…

Zobacz: Jak wyglądają dzieci Kasi Cichopek? Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie Helenki i Adasia! Internauci oszaleli na ich widok!


Małgorzata Główka urodziła bliźniaki - Instagram

Małgorzata Główka urodziła bliźniaki - Instagram

Małgorzata Główka - Instagram

Małgorzata Główka - Instagram

Małgorzata Główka - Instagram

Małgorzata Główka - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×