Szukaj

Małgorzata Foremniak znów zakochana? Cała prawda o jej partnerze wyszła na jaw!

Małgorzata Foremniak nie pamięta kiedy się ostatnio całowała

Małgorzata Foremniak nie pamięta kiedy się ostatnio całowała

Małgorzata Foremniak o związkach i miłości

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, charakterystycznych i lubianych aktorek w polskim show-biznesie. Jest na scenie od lat, grała w wielu ponadczasowych produkcjach, na małym ekranie widujemy ją niezwykle często i można z czystym sumieniem powiedzieć, że jej dorobek jest naprawdę potężny. Zawodowo radzi sobie doskonale, niestety, przypłaca to brakiem szczęścia w życiu prywatnym. Jej związki nie utrzymują się, a serce jest nieustannie łamane przez mężczyzn, którzy nie byli jej warci od początku. Po ostatnim zawodzie miłosnym długo dochodziła do siebie. Jak teraz wygląda jej życie?

W rozmowie z Rewią aktorka wyjawiła zaskakujący sekret ze swojego życia sercowego. Jak się okazuje, obecnie jest sama, lecz… w związku. Jak? Wytłumaczenie jest kuriozalne, ale wiele kobiet doskonale ją zrozumie:

Nie mam partnera, ale nie jestem sama. Przyszedł czas, by stworzyć ten najważniejszy związek, samej ze sobą. Wolę siedzieć na planie cały dzień, mieć zadania do wykonania. Nie zakładam jednak, że do końca życia będę samotna. Ciągle jestem otwarta na ludzi – wyznała Foremniak.

Jej nazwisko wielokrotnie wiązane było z różnymi znanymi aktorami z branży, jednak gwiazda stanowczo dementuje wszystkie plotki o swoich domniemanych miłostkach. Niedawno widziano ją na premierze spektaklu w Och, Teatr u boku przystojnego nieznajomego.

Może tym razem się uda?

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2018: Jacek Rozenek i Roxi Gąska, Magdalena Boczarska, Małgorzata Foremniak, Patricia Kazadi

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak znowu razem w serialu!

Gwiazdy na gali Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018: Cleo, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Weronika Książkiewicz


Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2005

Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2005

Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2004

Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2004

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2003

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2003

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×