Córka Małgorzaty Foremniak wyrosła na przepiękną kobietę. 30-letnia Ola trafiła na okładkę luksusowego pisma

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Aleksandra Jędruszczak, to córka Małgorzaty Foremniak, która niedawno skończyła 30 lat. Dziś jest piękną i pewną siebie kobietą z sukcesami. Swoją urodą powala na kolana. Jak wygląda obecnie i czym się zajmuje? Jakie studia skończyła? To wszystko zdradziła w wywiadzie dla magazynu Uroda życia.

Małgorzata Foremniak jest matką 3 pociech, jednak tylko jedno z nich, Ola, jest jej biologicznym dzieckiem. Aleksandra Jędruszczak to córka aktorki i Tomasza Jędruszczaka, nieżyjącego już jej pierwszego męża, który zginął w 2005 roku w wypadku samochodowym pod Białobrzegami.

Córka Małgorzaty Foremniak przez wiele lat szukała swojej drogi. Od zawsze była bardzo ambitna i nie chciała korzystać z kontaktów znanej matki. Kiedy ją porównywano z mamą, przefarbowała włosy na rudo. Chciała zapracować własnymi siłami na swoje nazwisko.

Zajmowała się w wieloma rzeczami: projektowała i produkowała torebki, zagrała też w jednym z odcinków serialu Hotel 52.  Przez jakiś czas mieszkała w Norwegii, gdzie pracowała w galerii sztuki  Ale ostatecznie zdecydowała się na studia psychologiczne.

[wp_quiz id=”1178″]

Aleksandra Jędruszczak jest certyfikowanym psychologiem i terapeutą. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunku psychotraumatologia.

W centrum Psychologicznym Homini pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, którzy mają za sobą doświadczenia traumatyczne, znajdują się w kryzysie, czują trudność w zaadaptowaniu do nowej sytuacji życiowej. Pomagam odnaleźć nową drogę oraz tożsamość po przebytych urazach psychicznych – napisała Aleksandra na stronie kliniki, w której pracuje.

Zobacz także: Córka Borysa Szyca skończyła 15 lat. Jak dziś wygląda Sonia?

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą na okładce Urody Życia

Gwiazda pojawiła się ze swoją córką na okładce luksusowego magazynu Uroda życia:

Jedna Baba drugiej Babie… i jest o czym pogadać. W najnowszym numerze #urodażycia, jak zawsze jest coś do poczytania , coś do przemyślenia, coś nad czym się warto zastanowić – napisała Foremniak na Instagramie.

Aktorka wraz z córką Olą opowiedziały o znaczeniu rozmowy! Podobno wszystko można przegadać:

  • Silna baba – mówi o Małgorzacie Foremniak jej córka, Aleksandra Jędruszczak.
  • Ja o swojej mamie myślałam tak samo – odpowiada Małgorzata Foremniak.

Dwie niezależne i kochające się kobiety rozmawiają w Urodzie życia o trudnej przeszłości i więzi, którą zbudowały po latach. Przy okazji możemy zobaczyć, jak mała Ola zmieniła się w piękną Aleksandrę, która powala urodą na kolana.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska pokazała, co zrobiła jej córeczka. Serce pęka…


Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Komentarze

  • Dorota pisze:

    Mnie jakoś nie powaliła swoją urodą na kolana. Owszem, ładna dziewczyna, ale takich w Polsce są tysiące. Niczym nie wyróżnia się jej uroda od pozostałych ładnych Polek. No, może ma więcej forsy na jej podkreślanie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×