Małgorzata Foremniak wrzuciła nagranie w bikini. 55-letnia gwiazda wyeksponowała obfity biust. Ale jest też coś strasznego…

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak nieźle wystraszyła fanów. Niespodziewanie wyskoczyła im przed oczami i wyeksponowała biust. Wszystko trafiło do internetu.

Małgorzata Foremniak ogromną popularność zawdzięcza serialowi Na dobre i na złe, w którym wcieliła się w anestezjolog, Zofię Burską. Postać bardzo spodobała się fanom, przez co zaczęli oni utożsamiać aktorkę z graną przez nią bohaterka, czego konsekwencją była rezygnacja przez Małgorzatę z roli. Na szczęście jej kolejne występy sprawiły, że przestała być szufladkowana. Fani mogą ją kojarzyć z udziału w produkcjach, takich jak: Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem, Prawo ojca, Sexify, Czerwony pająk, Zmruż oczy, I kto tu rządzi?, PitBull.

Niestety gwiazda ma zdecydowanie mniej szczęścia w życiu prywatnym. Bardzo przeżyła śmierć pierwszego męża oraz rozwód z drugim. Sporym ciosem musiało być też pewnie zakończenie związku z piekielnie przystojnym Rafałem Maserakiem.

55-latka dba o kontakt z fanami. Na Instagramie śledzi ją blisko 100 tysięcy followersów. W środę ich wystraszyła, gdy dodała dość niecodzienne wideo ze swoim udziałem.

Małgorzata Foremniak wystraszyła fanów. Co zrobiła?

Małgosia zamieściła filmik zarejestrowany podczas urlopu. Najpierw widać hamak i szeroki kapelusz, który na nim leży. Po chwili spod nakrycia głowy wyskakuje aktorka, robiąc groźną minę w stronę obiektywu. 55-letnia piękność dała się sfilmować w samym bikini, przez co na pierwszy plan wysuwają się jej krągłości. Gwiazda wciąż ma piękną sylwetkę!

W komentarzach roi się od wypowiedzi wystraszonych internautów:

 • Wspaniały stwór wakacyjny.

 • Przeginasz pani.

 • Można się wystraszyć!

Nie zaroiło się też od komplementów pod adresem bohaterki wideo:

 • Pani to jest taki „swój” człowiek, uwielbiam tu zaglądać. Z uśmiechem pozdrawiam.

 • Bardzo panią pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla pani życzę.

 • Bardzo udanych wakacji życzę i duuużo miłości.

 • Zaglądam tu , aby poczuć się lepiej i co ważne skutecznie.

 • Można się przyjemne wystraszyć.

Lubicie Małgorzatę Foremniak?


Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Komentarze

 • Docent Furman pisze:

  Stara rurka…

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia ha ha moźna moźna mrr ha ha niektóry by uciekał z łoźka a kto dzisiaj nie ma duźego biustu albo duźego puzona jednak silikon czyni cuda parapety trźymają na wieki ha ha po co rozwód w 2dni jak przez 2 lata deb..le będą płacic źa opowiesci o palcu w d..pie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×