Szukaj

Małgorzata Foremniak bez makijażu. Pierwszy raz pokazała tak odważne zdjęcie

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak znana jest z tego, że zawsze wygląda doskonale. jest subtelną blondynką, która nie nadużywa makijażu, ale rzadko można ją zobaczyć zupełnie bez make upu. Tym razem jednak nie zawahała się i wstawiła na Instagram fotografię w zupełnie naturalnej odsłonie. Jak wygląda?

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek, a na koncie ma wiele dużych filmów. Grywa w serialach telewizyjnych i bryluje w Mam Talent u boku Agnieszki ChylińskiejAgustina Egurroli. Zaznaczyła też swoją obecność w show biznesie niemal wygrywając w Tańcu z Gwiazdami. Jednego nie da jej się jednak odmówić, ona zawsze wygląda doskonale. Nawet bez makijażu.

Małgorzata Foremniak bez makijażu. Jak wygląda?

Małgorzata Foremniak jest nie tylko piękna, ale też pena siebie i swojej wartości. Dziś już wiadomo, że uporała się, przy pomocy córki, z swoimi wewnętrznymi demonami, i z radością spogląda w przyszłość.

Nie każda kobieta zdecydowałaby się na publikację selfi bez makijażu. Ona nie miała z tym problemu. Do tego miała na nosie połamane okulary, które tak naprawdę były pretekstem do postu.

No i masz!! Ale sobie poczytałam…. – napisała.

Poczucie humoru i dystans. Oto co najbardziej rzuca się w oczy. Małgosia bez makijażu, z śmieszną miną, wygląda jak nastolatka. Może poszczycić się tak świeżą cerą, bez żadnych niedoskonałości, że u niej makijaż to chyba tylko formalność, albo może zwykła kobieca przyjemność.

Obserwujących rozbawiła i zachwyciła fotografia Foremniak.

  • Proponuję niczym Zosia samosia wziąć przezroczystą taśmę klejącą i prowizorycznie naprawić. Też tak miałam. I poczytałam sobie.
  • Moje trzymają się tylko na jednym uchu.
  • I tak pięknie wyglądasz!
  • Pynkły?
  • Zachwycająca nawet w zepsutych okularach.
  • Zaczytane na śmierć!

Zobacz: Wstrząsające słowa Małgorzaty Foremniak. Jest zmęczona karierą! “Doprowadziłam swój organizm do granicy, do której…”


Małgorzata Foremniak - bez makijażu

Małgorzata Foremniak - bez makijażu

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×