Szukaj

Ukochana Igora Herbuta pokazała duży ciążowy brzuszek! Śliczna Małgosia pracuje nawet w zaawansowanej ciąży

Igor Herbut to niezwykle utalentowany artysta, który bardzo chętnie dzieli się swoją twórczością. Niedawno pochwalił się na Instagramie ukochaną, a teraz ona odbiła piłeczkę i pokazała,że pracuje będąc w zaawansowanej ciąży.

Igor Herbut Malgorzata Dec

Igor Herbut zasłynął z udziału w programie „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Siedem lat temu wraz z zespołem „LemOn” zdobył główna nagrodę, a teraz jego kariera nabrała szalonego tempa. Nic w tym dziwnego skoro muzyk na każdym kroku zaskakuje nas swoją kreatywnością. Igor niesamowicie ceni swoją prywatności i stroni od chwalenia się życiem rodzinnym w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie zrobił jednak mały wyjątek i opublikował zdjęcie przedstawiające jego partnerkę. Media aż huczały z zachwytu podziwiając piękną wybrankę muzyka.

Teraz przyszedł czas, żeby przyszła mama uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, czym tak naprawdę się zajmuje. Na swoim Facebookowym profilu pochwaliła się fanom, że można łączyć pracę z przyjemnością i to bez żadnego wysiłku.

Ninja Warrior (Jake Vision to bardzo uprzejma firma, otwarta na pracowników z różnymi ograniczeniami ????)

Opublikowany przez Malgo Dacko Czwartek, 23 maja 2019

Małgorzata Dec zapozowała wraz z koleżanką wynosząc na piedestał swojego pracodawcę, że nie ogranicza jej przez posiadanie dodatkowego „pasażera” w jej okrągłym brzuszku. Musimy pochwalić Małgosię za determinacje i chęć realizowania swojej kariery, ale czasem warto zwolnić tempo i dać odpocząć nogom. Nie zawsze trzeba być przecież jak ninja! Przyszłym rodzicom życzymy szybkiego rozwiązania ciąży i pociechy z dziecka. Myślicie, że to będzie chłopiec, czy dziewczynka? Na pewno będą mieli wesoło, a przede wszystkim bardzo głośno! Mamy nadzieję, że tata nie da się zagadać młodemu potomkowi i chętnie zaśpiewa mu kołysanki, aby przyszli rodzice mieli czas dla siebie po porodzie!

Zobacz: Igor wreszcie skomentował rozstanie z ukochaną

Zobacz: Igor Herbut u Kuby Wojewódzkiego ostro o Renacie Kaczoruk: “Sądzi się o niej, że jest…”

Zobacz: Igor Herbut trafił do szpitala! Co się stało?


Małgorzata Dec z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Dec z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Dec - Igor Herbut

Małgorzata Dec - Igor Herbut

Igor Herbut zdementował plotki o rozstaniu z ukochaną

Igor Herbut zdementował plotki o rozstaniu z ukochaną

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×