Córka Ewy Kasprzyk zachwyciła urodą i figurą na festiwalu Mozartowskim. Co za metamorfoza!

Małgorzata Bernatowicz metamorfoza

Małgorzata Bernatowicz metamorfoza

Małgorzata Bernatowicz i Ewa Kasprzyk pojawiły się razem na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowskiego w Teatrze Polskim w Warszawie. Aktorka oszołomiła głębokim dekoltem, a jej córka? Zobaczcie, jak pięknie wyglądała Gosia. Jej metamorfoza jest imponująca. 

Małgorzata Bernatowicz to córka Ewy Kasprzyk i jej byłego męża, Jerzego Bernatowicz. Małżonkowie rozstali się po 36 wspólnych latach i zakończyli związek bez zbędnego medialnego szumu. Przez jakiś czas matka i córka miały trudny okres. Ich relacje nie układały się najlepiej. Aktorka przyznała, że gdy pojawiały się w jednym pomieszczeniu, atmosfera był bardzo napięta.

Zauważyłam, że teraz możemy z Gosią długo przebywać razem. Jesteśmy w stanie wytrzymać ze sobą dłużej niż 60 minut. Ale to, jak na siebie kiedyś reagowałyśmy, jaki klimat panował w pomieszczeniu, w którym razem przebywałyśmy, można porównać tylko do laski z dynamitu z zapalonym lontem – powiedziała – zdradziła Ewa Kasprzyk w rozmowie z Galą.

Z czasem jednak relacje między matką a córka uległy poprawie. Obecnie bardzo chętnie spędzają razem czas i mają wspólne zainteresowania. Małgosia w tym samym wywiadzie wyznała, że długo nie potrafiła układać sobie relacji z otoczeniem.

Przez wiele lat zmagałam się z bardzo ciężką depresją. To był koszmarny okres. Naprawdę nie potrafiłam sobie pomóc. A tym bardziej inni. Mama, lekarze, przyjaciele. Teraz, gdy jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, to umiem układać relacje z ludźmi, bo sama ze sobą się porozumiałam. Wszystko się polepsza. Nie tylko kontakt z mamą – wyznała Bernatowicz.

Małgorzata Bernatowicz i Ewa Kasprzyk razem na salonach

Małgorzata Bernatowicz stała się szerzej znana fanom dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Jest artystka, która nie tylko śpiewa, ale także komponuje własne utwory. Kilka lat temu próbowała swoich sił także na scenie muzycznego show Must be the music,  gdzie z zespołem MashMish doszła do finału 2. edycji. Stratowała w preselekcjach na Eurowizję 2017. Jej utwór Faces zdobył najwięcej głosów publiczności. Od tamtej pory sporo się zmieniła.

Małgosię można było zapamiętać jako piosenkarkę o krągłych kształtach i kobiecej figurze. Obecnie nie przypomina dawnej siebie. Córka Ewy Kasprzyk zgubiła wiele dodatkowych kilogramów i ekstremalnie schudła. Jej nową figurę mogliśmy zobaczyć, gdy kilka dni temu pojawiła się razem ze swoją mamą na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowskiego w Teatrze Polskim w Warszawie. Chociaż głęboki dekolt aktorki był na pierwszym planie, to większość spojrzeń i tak była skierowana na Gosię. Jej przemiana jest naprawdę imponująca.

W naszej galerii znajdziecie aktualne i archiwalne zdjęcia Gosi. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.


Małgorzata Bernatowicz metamorfoza

Małgorzata Bernatowicz metamorfoza

Małgorzata Bernatowicz, Ewa Kasprzyk

Małgorzata Bernatowicz, Ewa Kasprzyk

Małgorzata Bernatowicz, Ewa Kasprzyk

Małgorzata Bernatowicz, Ewa Kasprzyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×