Szukaj

Małgorzata Rozenek w nieporządnym koczku pakuje prezenty. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliście

Małgorzata Rozenek w nieporządnym koczku pakuje prezenty

Małgorzata Rozenek pakuje świąteczne prezenty

Małgorzata Rozenek przyłapana na pakowaniu prezentów. W tak nieporządnej fryzurze pokazuje się bardzo rzadko. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcie.

Małgorzata Rozenek w nieporządnej fryzurze pakuje prezenty

Do Bożego Narodzenia zostały już tylko dwa dni. We wszystkich domach ostatnie drobiazgi dopinane są na ostatni guzik, ostatnie dekoracje wędrują na stoły i ostatnie choinki obwieszane są światełkami. Pakowanie prezentów również trwa w najlepsze – Małgorzatę Rozenek przyłapano podczas zabawy w świętego Mikołaja w jej własnym domu. Perfekcyjna w czerwonej bluzie od Łukasza Jemioła i z nieporządnym koczkiem na czubku głowy uwijała się nad kolorowymi pudełkami i papierem, by zdążyć ze wszystkim na czas:

mogłam pobawić się w Mikołaja  i zrealizować marzenia dzieciaków (swoich oraz kilkunastu innych z zaprzyjaźnionego domu dziecka). ❤️❤️❤️ Każdy z nas może pomagać, nie zapomnijcie w te święta o innych.  #mamamikołaj  #xmas#christmas #święta #tużtuż #toys #zabawki#xmas #smiki #CoolClub #dziecko#instadziecko #zabawki #ubranka#całydlamałych #instamatka

Trzeba przyznać, że rzadko mamy okazję oglądać ją w takim wydaniu. Zwykle jej fryzura prezentuje się idealnie – na zdjęciu, które wrzuciła na Instagram daleko jej do wymuskanego dzieła świetnego fryzjera, ale nie można odmówić jej swoistego uroku.

Lubicie Rozenek w takim casualowym wydaniu czy wolicie styl rodem z czerwonego dywanu?

Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

Małgorzata Rozenek zdradziła ile przytyła w ciąży! Aż trudno w to uwierzyć!

I po niespodziance! Małgorzata Rozenek już wie, co dostanie od Radzia na święta! Będzie luksusowo [WIDEO]


Jak spędzasz święta Bożego Narodzenia?

×