Wydało się! Poznaliśmy prawdę na temat przyjaźni Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka! Ta informacja może was zszokować!

Rodzinka.pl nowe odcinki

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak przyjaźnią się

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak od siedmiu lata grają małżeństwo Boskich w serialu TVP2Rodzinka.pl. Mimo że łączy ich obecnie bardzo silna przyjaźń i mogą na siebie liczyć, nie tylko na planie filmowy, ale również w życiu prywatnym, to początki ich znajomości nie należały do najprzyjemniejszych.

Wszystko za sprawą Małgorzaty, która gdy tylko dowiedziała się, że partnerować jej będzie Tomasz, od razu zażądała zdjęć próbnych. Taka prośba niezbyt spodobała się Karolakowi.

Kiedy już wszystko było ustalone, dostałem telefon, że będą zdjęcia próbne. Nienawidzę takich praktyk, ale musiałem się zgodzić. Gośka martwiła się, czy uciągnę z nią to granie – powiedział aktor.

Natomiast Kożuchowska tłumaczyła się tym, że nigdy jeszcze ze sobą nie grali, więc chciała sprawdzić w praktyce, czy znajdą wspólny język.

Nie znałam Tomka, nie pracowaliśmy razem, nie rozmawialiśmy, a tu mamy grać małżeństwo z trójką dzieci. Musieliśmy spotkać się wcześniej, by wiedzieć czy „klika” – przyznała gwiazda hitu TVP2.

Na samym początku bacznie się obserwowali. Oboje nie ukrywali, ze wiele ich dzieli. Analizując nawet ich podejście do życia, to ona – przykładna żona, katoliczka oraz prywatnie bardzo poukładana. Natomiast on – niebieski ptak, który długo prowadził niezależne, kawalerskie życie, a w dodatku ateista.

Częste rozmowy z Małgosią, spowodowały, że Tomek zaczął myśleć o stabilizacji w życiu i stworzeniu rodziny. Dlatego postanowił oświadczyć się byłej partnerce, Violecie Kołakowskiej. Podobno Kożuchowska bardzo cieszyła się z metamorfozy serialowego męża.

Jednak, gdy Tomek i Viola rozstali się, aktorka była największym wsparciem dla kolegi z planu. Radziła mu i dawała życiowe wskazówki. Małgorzata również mogła liczyć na Karolaka. Gdy zaszła w ciąże, chętnie słuchała opowieści Tomaka na temat jego doświadczeń rodzicielskich.

Cieszę się, że spotkaliśmy się na planie, bo to ważne, by mieć w życiu szczęście do ludzi. Dobrze się nam razem gra i pracuje – wyznała Kożuchowska.

Serialowy duet myśli również nad stworzeniem wspólnego projektu w teatrze. Ale na efekty będziemy musli jeszcze trochę poczekać.

A Wam jak podoba się małżeństwo Boskich?

Małgorzata Kożuchowska w butach za 160 złotych zadaje szyku na salonach! To prawdziwy HIT i każda z was może je mieć!

Małgorzata Kożuchowska naprawdę to zrobiła! Fani nie dowierzają w jej nową fryzurę

Druga szansa: Przełomowe wydarzenie w relacji Moniki i Piotra! W końcu będą razem?


Rodzinka.pl - TVP, ramówka jesień 2017

Rodzinka.pl - TVP, ramówka jesień 2017

Rodzinka.pl - ramówka TVP jesień 2016

Rodzinka.pl - ramówka TVP jesień 2016

Chrzicny w serialu

Chrzicny w serialu "Rodzinka.pl"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×