Małgorzata Ohme na wizji pokazała się w zrujnowanej fryzurze. Nie tylko widzom było do śmiechu

Małgorzata Ohme: nowa fryzura

Małgorzata Ohme: nowa fryzura

Małgorzata Ohme szaleje w Dzień Dobry TVN. Gwiazda podjęła się wyzwania, przez które jej fryzura – delikatnie mówiąc – trochę ucierpiała. Wyszedł hit internetu. Internautom do śmiechu i samej gwieździe również.

Małgorzata Ohme od września 2019 roku jest gospodynią programu Dzień Dobry TVN. Warto jednak przypomnieć, że dziennikarka przede wszystkim jest utytułowanym psychologiem dziecięcym. Jest nie tylko „panią z telewizji”, ale przede wszystkim doktorantką i wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Widzowie prowadzonych przez nią programów pokochali ją za ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Gwiazda lubi żartować, a jej pogodne usposobienie przyciąga przed telewizory tłumy. Objęcie posady po Magdzie Mołek, która od 15 lat niemal codziennie rano witała widzów stacji TVN, nie było łatwym wyznaniem.

Ohme w duecie z Filipem Chajzerem poradzili sobie doskonale, a świadczyć o tym mogą liczne komentarze widzów, które pojawiają się w sieci po każdym odcinku programu.

Małgorzata Ohme zaszalała z fryzurą

Małgorzata doskonale wie, jak ważna jest dobra energia, którą dzieli się nie tylko z najbliższymi, ale przede wszystkim z widzami. Prezenterka na świat patrzy przez różowe okulary. Potrafi żartować z otoczenia, ale i z samej siebie. Dowód tego dała w trakcie dzisiejszego wydania śniadaniówki.

Spontaniczna, naturalna i niepozowana fotka to prawdziwy hit. Internauci pękają ze śmiechu, a Ohme pokazuje, że w programie świetnie się bawi, choć kiedy trzeba – potrafi być poważna i z odpowiednim wyczuciem rozmawiać na wszelkie tematy ze swoimi gośćmi.

Włosy mi dęba stanęły – podpisała zdjęcie ze studia.

Internauci nie mogli nie skomentować szalonej fryzury swojej ulubienicy.

  • Haha i tak ślicznie.
  • Nieład artystyczny.
  • Gosia, dzień bez Ciebie w TVN jest dniem straconym.
  • Cuuuuudna  – komentuje Joanna Racewicz.

Nie tylko widzom było do śmiechu. Zdjęcie Ohme zamieścił także jej telewizyjny partner:

Współprowadząca mi się zmierzwiła – napisał.

Wyjaśnijmy, że fryzura Gosi to efekt pompek, które zrobiła podczas programu. W ćwiczeniach dopingował ją Filip Chajzer. Wyszło bardzo dobrze. Ćwiczenia zaliczyła celująco, a przy tym miała okazję przekonać się, jak wygląda w szalonym tapirze.


Małgorzata Ohme w Dzień dobry TVN

Małgorzata Ohme w Dzień dobry TVN

Małgorzata Ohme robi pompki w DDTVN

Małgorzata Ohme robi pompki w DDTVN

Małgorzata Ohme przed studiem DDTVN

Małgorzata Ohme przed studiem DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×