Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021 podgląda polskie gwiazdy. Wśród nich Roxie i Viki Gabor. Ale to nie one są największym zaskoczeniem

Malena, Roxie Węgiel i Viki Gabor

Malena, Roxie Węgiel i Viki Gabor

Malena, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021, śledzi polskie gwiazdy. Chodzi m.in. o Roxie Węgiel i Viki Gabor. Jednak to nie one budzą największe zaskoczenie. Na liście idoli ma kogoś jeszcze.

Ormianka Malena wygrała tegoroczny finał Eurowizji Junior 2021. Reprezentantka Armenii pojawiła się na scenie z utworem pt. Qami Qami. Zdeklasowała tym samym przeciwników z 18 państw. Drugie miejsce w konkursie zajęła Polka – Sara James.

Internauci szybko wyliczyli, że tak naprawdę sami sobie jesteśmy winni, przyznając Armenii 12 punktów. O wiele większą dyscypliną wykazali się Ormianie. Mama Maleny namawiała swoich rodaków, by nie głosowali na Polskę, Francję i Rosję, bo to główni konkurenci przedstawicielki Armenii. W efekcie na konto Sary od jury wpadł tylko 1 punkt, czyli ostatnie punktowane miejsce w rankingu.

Dzisiaj o 23 rozpoczyna się głosowanie w konkursie Eurowizja Junior 2021. Mam tu kilka rad, jak zagłosować więcej razy z twojego urządzenia. Wybierz Armenię jako swój pierwszy głos, a później zaznacz 2 państwa. NIE głosuj na Polskę, Francję i Rosję jako swój pierwszy wybór. Powodzenia! – można przeczytać na screenie, który obiegł sieć.

Polacy są mocno zniesmaczeni sposobem głosowania swoich rodaków. W komentarzach na naszym Instagramie pisali m.in.:

  • Jakbyśmy nie dali Armenii 12 punktów, to byłoby zwycięstwo…

  • Bo Polska nie myśli! Największej konkurentce daje 12 punktów dramat! A tamci nam 1.

  • Dokładnie … nóż w plecy.

  • Sami sobie położyliśmy kłody.

Z utworem Maleny, który zaśpiewała ona na Eurowizji Junior, możecie się zapoznać pod poniższym linkiem.

Malena śledzi polskie gwiazdy. Które?

Malena, choć od chwili zwycięstwa nad Sarą, nie jest zbyt lubiana przez polskich internautów, to sama śledzi na Instagramie polskie gwiazdy. Wśród nich znajdują się m.in. poprzednie zwyciężczyni Eurowizji Junior, czyli Roxie Węgiel oraz Viki Gabor.  To nie one budzą jednak największe zdziwienie w tym zestawieniu.

Malena obserwuje też Anikę Dąbrowską – młodą piosenkarkę, która wygrała drugą edycję programu rozrywkowego The Voice Kids. Na jej liście mieści się też… Marina. Wokalistki i żony Wojciecha Szczęsnego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej ostatnia twórczość cieszy się szczególnie dużą popularnością. Dla części internautów z pewnością ciekawostką może być fakt, że Marina sama walczyła o wyjazd na Eurowizję Junior. W 2003 roku brała udział w eliminacjach z piosenką Wierzę w sny.

Czyżby Malena inspirowała się twórczością Polek?

Sara James o twórczości Maleny. Co powiedziała?

Jeszcze przed finałem Eurowizji, zapytaliśmy Sarę o to, w jaki sposób ocenia utwór swojej ormiańskiej przeciwniczki. Okazuje się, że Polka ma dobrego nosa do piosenek. Bardzo pozytywnie oceniła utwór Maleny. Powiedziała:

Ja w ogóle słucham tej piosenki. Jest świetna. Jest genialna. Uważam, że jest świetna. Ja dopinguje jej z całego serca. Dopinguję wszystkim tam.

Cały wywiad z Sarą możecie odsłuchać poniżej.


Kogo obserwuje Malena na Instagramie?

Kogo obserwuje Malena na Instagramie?

Malena

Malena

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×