Najpierw głośny wywiad z Hakielem, a teraz to. Z „Miasta kobiet” znika jedna z prowadzących. Zmiany w obsadzie programu

Zmiany w Mieście kobiet

Zmiany w Mieście kobiet

Zmiany w Mieście kobiet. Po kilku miesiącach od powrotu formatu na antenę TVN Style szykuje się mała rewolucja.

Od 5 września ubiegłego roku widzowie TVN mogą ponownie oglądać Miasto kobiet. Pojawią się tam inspirujący goście, ciekawe tematy, aktualne problemy, które należy przedyskutować, ale przede wszystkim pojawiły się nowe prowadzące – Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska, która po przerwie wróciła do pracy w telewizji. 

Miał także miejsce debiut. Do znanej wszystkim dwójki, dołączyłą Olga Łęgosz.

Jest ogromne zaskoczenie i taka ekscytacja od strony czegoś, co się robi pierwszy raz w życiu. Nigdy nie brałam udziału w takiej produkcji i nigdy niczego nie produkowałam, nie uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych. W związku z tym wszystko jest dla mnie dużą nowością – wyznała w najnowszym wywiadzie.

Jak nowa prowadząca trafiła do Miasta kobiet?

Zostałam zaproszona na pierwsze nagranie jako ekspert do rozmowy i w czasie tych nagrań, producentka przerwała nagranie, wyszła ze mną i zapytała, czy zgodziłabym się wziąć udział w castingu na prowadzącą – wyjaśniła Łęgosz.

To był bardzo udany debiut. Olga idealnie sprawdziła się w formacie. Po kilku miesiącach obecności Miasta kobiet na antenie i głośnym wywiadzie z Marcinem Hakielem produkcja zapowiada zmiany w formacie.

Miasto kobiet opuszcza jedna z prowadzących

Zapowiadają się spore zmiany w programie. Z Miastem kobiet żegna się jedna z prowadzących, Olga Łęgosz. Jakiś czas temu na swoim Instagramie wyznała, że ma zbyt dużo obowiązków, dlatego musi z czegoś zrezygnować. Plejada podaje, że postanowiła zrezygnować ze współprowadzenia formatu

Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi ją w roli prowadzącej. Stacja TVN Style ma niebawem podać nazwisko nowej gospodyni talk-show. Polubiliście Olgę?

Kim jest Olga Łęgosz?

Olga Łęgosz aktywnie prowadzi profil na Instagramie, a tam możemy przeczytać:

Wychowuję dwie córki. Prowadzę dwie fundacje. Zaprzyjaźniam świat z autyzmem.

Od lat 39-letnia mama dwóch córek – 12-letniej Mai i 4-letniej Tosi, u której zdiagnozowano autyzm, udziela się społecznie. W 2013 r. została wiceprezesem stowarzyszenia Kobiety PZU. Kilka lat później podobne stanowisko objęła w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, którą prowadzi z Olgą Kozierowską. Rok temu sama założyła Fundację na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z ASD – BlueBees.

Olga Łęgosz nie tylko działa w fundacji na rzecz dzieci ze spektrum autyzmu, ale założyła dla nich również przedszkole.


Olga Łęgosz - nowa prowadząca Miasto kobiet

Olga Łęgosz - nowa prowadząca Miasto kobiet

Olga Łęgosz - nowa prowadząca Miasto kobiet

Olga Łęgosz - nowa prowadząca Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Komentarze

 • Justna pisze:

  Kwaśniewska powinna odejść, ta Olga pasowała jednak

  • Mika pisze:

   Ola Kwaśniewska jest psychologiem z wykształcenia, jest taktowna , kulturalna i jak najbardziej powinna prowadzić program .

  • Realista. pisze:

   Gdyby nie była córka prezydenta to by jej nikt nie zatrudnił. Takich zdolnych pan mamy bardzo dużo. Tylko układy decydują kto otrzymuje propozycję. I to jest niestety przykre .Płakać się chce.

 • Mika pisze:

  dokładne

 • Gośćbob pisze:

  Co nie lubiłaś kwasniewskiego to mścisz się na córce wredny człowieku bardzo wartościowa kobieta i mądra pewnie dla ciebie za mądra i za inteligentna co za chamski naród

 • Danka pisze:

  Moim zdaniem szkoda, że odchodzi. Jeśli już to Kwaśniewska tam absolutnie nie pasuje. Niewiele ma wartościowego do powiedzenia, takie ble, ble.

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem szkoda, że odchodzi. Jeśli już to Kwaśniewska tam absolutnie nie pasuje. Niewiele ma wartościowego do powiedzenia, takie ble, ble.

 • Gość pisze:

  Ona to wielkie nieporozumienie niestety, niby chciala nie chcac, jej opinie i oceny sa zawieszone na zbyt wysokim gwoździu n a ścianie…..dużo słówek i sporo manipulacji słownej i tu i na swoim koncie , nie kupuje tej narracji jednak…

 • Gość pisze:

  Dobrze ze odchodzi z tego programu ,jakoś tam nie paeowała

 • Gość pisze:

  Ciotki klotki , było minęło

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×