Mała Ania chwali się kilkudniowym synkiem na rozkosznym wideo. Natan to prawdziwy słodziak

Mała Ania pokazała synka

Mała Ania pokazała synka

Mała Ania pokazała synka na Instagramie. Wideo za maluszkiem podbiło serca jej obserwatorów. Zobaczcie, jaki słodziak!

Anna Aleksandrzak zasłynęła w show-biznesie dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore, gdzie była znana jako Mała Ania. Fani mieli okazję zobaczyć ją również w programie Hell’s Kitchen. Będąc u szczytu popularności, zrezygnowała z dalszego udziału w imprezowym show i skupiła się na życiu prywatnym.

Mała Ania długo szukała szczęścia w miłości. W końcu na jej drodze stanął zawodnik KSW Artur Sowiński, z którym stworzyła trwałą relację. O tym, że są parą, poinformowali na początku 2020 roku. Celebrytka opublikowała wówczas kadr ze wspólnego wyjazdu w góry. Z czasem wspólnych zdjęć zaczęło przybywać.

W 2021 roku nastąpił kolejny przełom w życiu celebrytki. Mała Ania opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie USG i poinformowała, że jest w ciąży.

Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie – poinformowała pod zamieszczoną fotografią.

Przyszli rodzice z niecierpliwością wyczekiwali przyjścia na świat upragnionego dziecka.  Maleństwo jest już na świecie. Artur Sowiński pochwalił się pierwszymi zdjęciami noworodka. Anna urodziła synka, Natana.

No siema! #natan 00:35 – napisał dumny ojciec.

Mała Ania skomentowała wpis męża:

Mam już wszystko,

Chłopiec przyszedł na świat 1 stycznia o godzinie 00.35. Od tego czasu na Instagramie Anny pojawiło się kilak ujęć malucha, a w piątek pokazała urocze wideo.

Mała Ania pokazała wideo z synkiem

Mała Ania nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Od pierwszych chwil swojego synka, chwali się nim na Instagramie. W piątek pokazała urocze wideo, które opatrzyła pełnym miłości opisem:

Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.

Alyson Richman „Wojenna narzeczona”

Strasznie kocham moich chłopaków @kornik_ksw – napisała celebrytka.

Pod postem celebrytki namnożyło się zachwytów. Natanek rośnie na gwiazdę Instagrama.


Mała Ania pokazała synka

Mała Ania pokazała synka

Mała Ania urodziła synka

Mała Ania urodziła synka

Mała Ania urodziła synka

Mała Ania urodziła synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×